Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Sonrası Tahminleriniz

Luffy'e yüzmeyi tercih ettiğini söylemişti. Belki kola olunca yüzmekten de vazgeçebilirdi.
Tabi E.Oda böyle bir şeydense kola teminatı sağlamalarına izin verir. Olmaz yani. :bilmem:
Bugün bu kadar rahatlar yarın bu kadar rahat olamayacaklar başta denizciler ve güçlü birçok kişi peşlerine düşecek. Her gittikleri yerde kola ikmali mi yapacaklar. O kadar meyve çizdi bir de Franky'ye bir kıyak geçsin.

Ne olursa olsun tahmin edemeyeceğimiz şeyler olur.

Dressrosa sonrası olanlar:

-Sanji'nin ailesi ortaya çıktı.
-Momonosuke'nin kimliği belli oldu.
-Oden'den bahsedildi.
-Marco'dan bahsedildi.
-Revery'den bahsedildi. Vivi gözüktü.
-Beyazbıyık'ın oğlu olduğu söylenen bir shichibukai ortaya çıktı.

Totland sonrası olanlar:

-Rocks'tan bahsedildi.
-Im gözüktü.
-Shanks'ın gorosei ile bağlantısı ortaya çıktı.
-Vivi'de bir şeyler olduğu belli oldu.
-Big Mom-Kaido yakınlığı ortaya çıktı.
-Koca bir hasır şapka ortaya çıktı.
-Kutsallara savaş açılacağını öğrendik.
-Shichiliğe ihtiyaç kalmadığı söylendi.

Bunlardan hangisini tahmin edebilirdiniz? Ben Rocks, dev hasır şapka, IM, Sanji'nin ailesini tahmin ettim diyen çıktıysa helal olsun. Momonosuke bile çok dillendirilmiyordu.

Oda'yı küçümsemeyelim. Ödül işi filan kolay tahminler.

-Oden'den bahsedildi.
-Marco'dan bahsedildi.

Totland sonrası olanlar:

-Rocks'tan bahsedildi.
-Im gözüktü.

Bunlardan hangisini tahmin edebilirdiniz? Ben Rocks, dev hasır şapka, IM, Sanji'nin ailesini tahmin ettim diyen çıktıysa helal olsun. Momonosuke bile çok dillendirilmiyordu.

Bunların hepsi hikaye bütünlüğüne sahip olup olmamayla alakalı. Mesela filmi izlersiniz ama en sında anlarsınız her şeyi. O da anlatıldığı için. Aslında siz anlamadığınız için değildir o, size gösterilmediği içindir.
Konuya dönecek olursak gidilecek ada belli değil, sıradaki adaya gidilme sebebi de henüz ortada yok. Bu da kayıp yüzyılın gizemi hakkında başka bir zincir halkası demek olacak. Bu zincir halkalarının kaç tane olduğu ise tamamen duygusala(paraya) bağlı olarak değişecek bkz: bleach
Bence odenle özleştireceğimiz bir hasır şapka üyesi etrafında ya da tayfa dağılınca sonradan kötü anılacak bir eleman etrafında dönecek.

Elbaf'a gitsinler de şöyle güzelinden bir p-up arcı okuyalım. Çok ince muhabbetlere girmeden tatava yapmadan direkt dalsın bizimkiler güçlü kuvvetli devlere. Oda, acıklı hikayeleri ve politikayı arc sonuna bıraksın ya da bunlar hiç olmasın. 50 bölüm hikaye 5 bölüm aksiyon bir yere kadar.

Elbaf'a gitsinler de şöyle güzelinden bir p-up arcı okuyalım. Çok ince muhabbetlere girmeden tatava yapmadan direkt dalsın bizimkiler güçlü kuvvetli devlere. Oda, acıklı hikayeleri ve politikayı arc sonuna bıraksın ya da bunlar hiç olmasın. 50 bölüm hikaye 5 bölüm aksiyon bir yere kadar.
Wano'nun acıklı hikayeleri hiç ilgimi çekmedi.

-Oden'den bahsedildi.
-Marco'dan bahsedildi.

Totland sonrası olanlar:

-Rocks'tan bahsedildi.
-Im gözüktü.

Bende böyle düşünüyorum. Tiç aslında söyledi kısmen. Herkes hedeflerine doğru ilk hamlelerini yaptı. Novalar, Devrimciler, Linlin vs. Bir anda çok olay patlayacak.

Hükümet, korsanlara karşı üstün başarılarından dolayı Onur nişanı takıp kahraman plaketi verecek. Zoroya...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık