Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Sonrası Tahminleriniz

Bütün Yonkouların 1. Kaptanı hem en güvendiği hem de en güçlü olanıdır. Mesela Shiryuu'dan önce grupta 5 kişilerdi ama Shiryuu'yu ikinci takım kaptanlığına atadı. Gücünü biliyorsa 1. Takım kaptanı yapması gerekirdi. Bütün korsanların en güvendiği yancısı en güçlü adamıdır. Karasakal'ın gemisinde de bu istisnayı bozacaklarını sanmıyorum.
Muhtemelen burgess çok güçlü bir meyve yiyecek.( kuma'nin meyvesini yiyecegi ile ilgili teoriler var) o zaman tam anlamiyla 1. Kaptan olacak diye dusunuyorum.

Bütün Yonkouların 1. Kaptanı hem en güvendiği hem de en güçlü olanıdır. Mesela Shiryuu'dan önce grupta 5 kişilerdi ama Shiryuu'yu ikinci takım kaptanlığına atadı. Gücünü biliyorsa 1. Takım kaptanı yapması gerekirdi. Bütün korsanların en güvendiği yancısı en güçlü adamıdır. Karasakal'ın gemisinde de bu istisnayı bozacaklarını sanmıyorum.
sanmam. Genelde sağ kolları hep Kılıççı falan. Ray, king, oden, listeyi bir tek ben ve katakuri bozuyor.

Muhtemelen burgess çok güçlü bir meyve yiyecek.( kuma'nin meyvesini yiyecegi ile ilgili teoriler var) o zaman tam anlamiyla 1. Kaptan olacak diye dusunuyorum.
Geçen bir teoride Kuma'nın meyvesini franky'nin yiyeceği söylentileri vardı. Aslında karakterlerimizden birinin kola meyvesi yemesi lazım hem franky için hem de geminin coup de burst yapabilmesi için kola çok önem arz ediyor. Kola meyvesi olursa çok iyi olur

Geçen bir teoride Kuma'nın meyvesini franky'nin yiyeceği söylentileri vardı. Aslında karakterlerimizden birinin kola meyvesi yemesi lazım hem franky için hem de geminin coup de burst yapabilmesi için kola çok önem arz ediyor. Kola meyvesi olursa çok iyi olur
Franky olmaz. Rosa'da yemek istemediğini söylemişti. Kola meyvesi olsa cazip gelir miydi bilemem. :oleyo:

İşlerine yaramaz mı sence? Hem Sunny Go'nun silahı için kullanırlar hem de Coup de Burst için. Önceden Franky'nin bedeni kolaya ihtiyaç duyuyordu. Şu anda da ihtiyaç duyuyor mu hatırlamıyorum.
Franky'e giderdi. Güç anlamında ne katabilir bilmem ama çalıştırır kendisini. Hatırladığım Rosa'da hala kullanıyordu. :bilmem:

Wano arc ın sonunda diğer yerler gösterilirken ilk defa Vegapunk tam olarak gösterilecek. At fava bekle

Bende öyle hatırlıyorum. Yani bizim tayfa için kola olmazsa olmaz durumunda. Öyle bir meyve varsa Franky'nin yemesi hem tayfa adına, hem de Franky'ye katacaklarını düşünürsek oldukça faydalı olabilir.
Luffy'e yüzmeyi tercih ettiğini söylemişti. Belki kola olunca yüzmekten de vazgeçebilirdi.
Tabi E.Oda böyle bir şeydense kola teminatı sağlamalarına izin verir. Olmaz yani. :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık