Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Eşleşmeleri

Büyük ihtimal bi anda fighta girip sonuçu belirlemiceklerdir. Kaidonun gücünün altında başka bişi yatıyor olabilir belki üretilen şeytan meyvelerinden oluşan ordu ona bir bağ şeklinde güç veriyor yada Kaidonun şeytan meyvesi diğer şeytan meyvelerin göre farklı bir moda bir üst kademeye atlamış olabilir. Çünkü daha önceki bir arcta Kaidonun kendini öldürmek için gökyüzünden atladığı bir arcta, adamın kendini defalarca öldürmek istediğini duyduk bu demek oluyorki adam kendini denizede atmış olabilir sonuçta kendini öldürmesinin garanti yolu o şeytan meyvesi kullanıcısı çünkü ama ölmediğini farz edersek demekki şeytan meyvesini bir üst kısma taşımış olabilir. Gücünün bir kaynağı olduğunu düşünüyorum.Bide bize wano ülkesinde bir sürü yardımcı karakter gösterdiler bunların Kaidoyu yenmek için faydası olacaktır. İçlerinden biri belki kaido tarafında olan biri Kaidonun zayıf noktasını bizimkilere açıklayabilir. Belki luffy e şeytan meyvesini bir üst tura çıkacak bir özellik öğretip kaidoyu öyle alt etmesini sağlayabilirler.Ama kid ve luffy nin kaidoyu yenmek için ortaklık yapacağı kesin olabilir

Son düzenleme:
Luffy zoro kid law vs kaido final savaşı olur. Kaido zoro ve lawı rahat yener luffy ve kid big mom savaşından yorgun düşen kaidoyu yener son darbeyi luffy yapar hemen hemen böyle olur. Bigmom kesinlikle yonkoluktan dusucek bu arc düşmemesi için kaidoyu yenmesi lazım o da imkansiz çünkü luffy yenicek bigmom luffylerle hir olup kaideyi almayacağına göre dusucek bu arc

Beyler sakin olun daha zoro bu arc o gözü açacak. Daha kim bilir kaç kişi var göremediğimiz. Ayrıca kaidoyu yenme olayı farklı olacak gibi.Başka şeyler girecek işin içine demedi demeyin.
Bu arada zoro ' nun bu arc p-up alması şart.
Hertürlü indirecek birilerini.Yeni kılıçda alacak rez alın.

Usopp vs Kaido

Sogeking vs Big Mom

GOD vs X Drake, King, Hawkins, Katakuri, Queen, Smoothie, Cracker, Jack

Edit. Eğer BB gelirse; Buggy vs Teach, Shiryuu ve tayfası

Son düzenleme:
Bu büyük savaş denen şeyde Kaido'nun düşeceğine inanmıyorum sanki 1 arc daha işlenecekmiş gibi bi his var içimde Kaido'yu düşürmek,Bu arc olursa Bigmom vs Kaido görebiliriz.King'i şuan Zoro veya Sanji alamaz daha BigMom sağ kolunu nasıl yendi Luffy gördük, Kaptan ıkınarak yeniyorsa bir sağ kolu adamları şuan hayatta yenemez.
King'i oturtamıyorum şuan kiminle savaşır yalnız Uçan bir tür olduğu için belki Marco gelirse güzel bi ws olabilir bu arc.
Bigmom gelip engel olmazsa Queen vs Luffy olur Luffy tekniği geliştirir döver Arc damga vurur.
Shutenmaru vs Zoro banko.
Zoro vs Kyoshiro or Shogun banko.
Sanji vs Drake or Hawkins bekliyorum banyo sahnesinden sonra Sanji'ye bi Nova indirecek bence bu arc .
Jack vs Neko inu banko.
Bu arc bu tarz dövüşlerle poweruplar gelecek gibi geliyor bana hem bir kaç kişi aradan çıkacak büyük ihtimal
Bir ihtimal de Luffy Kid vs Kaido görüp gençleri bi posta daha dövdürebilir Oda,BigMom arc dan sonra Luffy dayak yiye yiye gelişecek gibi bi his var içimde.
Queen bu arc Luffy indirdi diyelim aradan çıktı,King'i Zoro ve Sanji beraber dövsün isterim.Ama bu karakter beynimi buga soktu kafamda oturmuyor bir vs birde tayfadan kimse. Katakuri'den daha güçlü çıkacağını düşünüyorum, Luffy hariç kimse alamaz şuan tayfadan teke tek de. Luffy'de alsın istemiyorum bilemedim :D

Bu arc kaido düşer banko ama öleceğini zannetmiyorum zoronun gözü konusunda bence açılmasın böyle şekil duruyor ilerde belki korsan bandı takar şuan ondanda fazla güç artışı beklemiyorum ama zoro wanoda 2 savaş yapıcak ilk rakibini bilmiyorum ikincisi kaido olur yani toplu dalıcaklar

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık