Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Eşleşmeleri

Luffy+Kid+Zoro yapmaz Oda yaparsa araya muhakkak Law'ı katar 3lü değil 4lü olur. Sabaody'de bir araya gelen 3lü bence belli ki bu arcta da bir araya gelip mücadele verecek.

+1 Queen'i de Usopp indirir. :oleyo2:
Görende odanın asistanı sanar nasıl bu kadar eminsin ben izlemek istediğim savaşı yazdım lawı görmek istemiyorum finalde
Zoro kid luffy kaido görmek istiyorum

King ateş, Brook buz. Hadi eyw.
Kinemon da var. 9 Kından madem görelim şunu Kinemon boş çıkmayacak belli. King ateş Kinemon ateş kesen. :ehe:

Görende odanın asistanı sanar nasıl bu kadar eminsin ben izlemek istediğim savaşı yazdım lawı görmek istemiyorum finalde
Zoro kid luffy kaido görmek istiyorum
Oda, Zoro'ya verdiği rakipten daha düşüğünü vermez Law'a. Ya rakipleri denk olur ya da Law Kaido tarafından hedef zaten. Kid ve Luffy de bir hedef. Hedefler bir araya gelir vs Kaido olur.

Kinemon da var. 9 Kından madem gücün hakkının vermeli ki Kinemon boş çıkmayacak belli. King ateş Kinemon ateş kesen. :ehe:

Oda, Zoro'ya verdiği rakipten daha düşüğünü vermez Law'a. Ya rakipleri denk olur ya da Law Kaido tarafından hedef zaten. Kid ve Luffy de bir hedef. Hedefler bir araya gelir vs Kaido olur.
Tamamda luffy zoro kid vs kaido görmek istiyorum law luffy zoro kid değil. Ayrıca zoro bu arc traoyu geçebilir ya da geçmiştir çoktan. o yüzden emin konuşmamak gerek

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık