Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Eşleşmeleri

Roger ile Ray arasında az fark var, Beckman ile Shanks arası az fark var olayları tamamen mittir. Seride kaptanıyla arada belli olur derecesine fark olmayan bir karakter henüz var olmadı.
Luffy eğer yardım ile yenecekse Kaidouyu, Zoro ve Sanjide rakiplerini ya yardım ile yener. Yada jack veya who gibi bir klasman alt adamlar ile vs atarlar.
Düşünsenize Zoro Marco ayarı birini alıyor teketekte. Luffynin net Kaidou seviyesine ulaşması lazım böyle bir durumda.
Çok zor yani. Belki seri erken biter hızlanır. Herkes hayvani gelişir orasını bilemem
Tamamen denk değiller tabii ki kaptanlar baskın ama Kaido-King ve Luffy-Zoro farklı bence. Seride buna dikkat çekildiğini düşünüyorum.

Silinmiş Üye

Marco dışında kimse All Star üyelerine rakip olamaz.Bu adamları 2 belki 3 kişilik gruplar halinde dövecekler bence.Kid-Luffy-Law-Apoo-Drake-Hawkins'i Kaido ile dövüşür diye ayırıyorum.
Marco'da anca bir tanesini tutabilir.

Ashura'nın Jack'i rahatlıkla yardığı yerde,Marco dışında kimsenin all star alamayacağı mı düşünülüyor :( Gerçi Oden de amiral tutamıyordu doğru xd.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık