Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Eşleşmeleri

Bol keseden atmak istiyorum. Bu arc çok ciddi power uplar yolda diye hissediyorum. Luffy amiral olmuş aşağı yukarı diyebileceğiz.
Çok sağlam elemanlar var öncelikle. Bunları ayırlarım.
Luffy
Marco
Şişman 9 kın
Şerefsiz gülüşlü 9 kın
Zoro
Kid
Law
Gelirse jozu vista

Birde bir alt katagori
Jimbei
Diğer kınlar
Sanji
Killer
Hawkins
Drake

Karşının çok ağır 2 topu var onlarda Big Mom ve Kaidou. Birisi inmeyecek diye hissediyorum. Bu big mom olabilir. Bunun dışında

King
Queen
Jack
Smothie
Yanlış hatırlamıyorsam Snack
Apoo

Bunun altında
Flying six
Numbers
Big momun yancıları

Yinede denizciler falan gelebilir X drake sayesinde ortalık karışık.

Net düşündüğüm Jack vs Zoro var.

Bol keseden atmak istiyorum. Bu arc çok ciddi power uplar yolda diye hissediyorum. Luffy amiral olmuş aşağı yukarı diyebileceğiz.
Çok sağlam elemanlar var öncelikle. Bunları ayırlarım.
Luffy
Marco
Şişman 9 kın
Şerefsiz gülüşlü 9 kın
Zoro
Kid
Law
Gelirse jozu vista

Birde bir alt katagori
Jimbei
Diğer kınlar
Sanji
Killer
Hawkins
Drake

Karşının çok ağır 2 topu var onlarda Big Mom ve Kaidou. Birisi inmeyecek diye hissediyorum. Bu big mom olabilir. Bunun dışında

King
Queen
Jack
Smothie
Yanlış hatırlamıyorsam Snack
Apoo

Bunun altında
Flying six
Numbers
Big momun yancıları

Yinede denizciler falan gelebilir X drake sayesinde ortalık karışık.

Net düşündüğüm Jack vs Zoro var.
Şisman ve serefsiz guluslu:hhh:.
Snack yok.
Jinbei ust kategoride olmayi hak ediyor.
Zoro bir kilic ustasi almasi daha hos olur gibi. ( smoothie veya flying six lideri)

Luffy'nin amiral edecegini bende dusunuyroum ama zoro'nun guclu dusman gormeden bir anda seviye atlamasi sacma geliyor. Yinede yc2 eder tabi.
Zaman atlamasından beri kapalı olan gözünü yc2 seviyesine gelmek için saklıyorsa asıl saçmalık bu olmaz mı ? Tabi o gözden bir şey çıkmaz dersen o ayrı. :)

Ne dalga konusu olur ama. :fool:

Bize laf atanlar bu konudan Dresrosa içinde vardı açıp ibretlik tespitlerini okuyabilirler.
Cavendish'ler onlar bunlar kimleri kimleri alıyordu, Zoro hiç bir şey yapamıyordu yine bir şey yapması imkansızdı.
Pica hepsini üst üste toplayıp dövebilcek haldeyken Zoro'ya rakip bile olamadı. :hhh:
Oysa senin "Zoro Pica'dan sonra biriyle daha dövüşür." öngörün nasıl da tuttu değil mi üstad?

Oysa senin "Zoro Pica'dan sonra biriyle daha dövüşür." öngörün nasıl da tuttu değil mi üstad?

Ben 2 rakibi savundum orada hata yaptım.
Zoro'ya zorlanacağı 1 rakip daha lazımdı .
Arc bitiyordu ve rakip ilişkisi içinde olduğu kimse yoktu herkes Cp-0'ı konuşuyordu ama daha karşı karşıya bile gelmemişlerdi.
Eğer büyük bir rakip olucaksa bir ilişki illaki geliştirir di.Onuda sedece Amiral ile yapmıştı.
Balıkadam adasını zaten boş geçmişti o arc şu anki Wano gibiydi ortam.100 bölüm çizipte 1 tane fight çizmek büyük rezilliktir.
Enies Loby beklerken bütün beklentileri sildi Fairy Tatil çizdi.
Serinin uzatılması için vs. çizmemen lazım yoksa beceremezsin diye E.oda'ya ben demedim.
Vs'ler açısından çöldeki kuraklığa döndü seri.
Her arc 2-3 rakip karşısına çıkan adamlar 10 senede kimse ile karşılaşmadı.
Doflamingo yaldır yaldır giden bir adamdı Jinbei ile vs. Konusu varsa 3-5 oy ancak almıştır.Öyle ağır bir karekteri Jinbei ile vs. konusu açsan balık kazanıcak hale düşürdü.
Doflamingo'danda ben çok şey bekliyordum G4 deneme tahtası oldu adam.
Böyle bir şey ile karşılaşacak olduğumu bilsem zaten bırakırdım.
Daha Wano başında satışlar aşağı aşağı giderken gidişatı durdurmak için Zoro ejder kesicek diyende editörlerdi.
Burada sorunun seride olduğu zaten belli oluyor.
Ben her türlü bırakıcam seriyi zaten o kadar uzatmalara tahammülüm daha yokta bence satışlar için aşırı büyük patlamalar olucak seride.

sanji vs queen hikaye abi gözünüzü seveyim ya. Sanji akıl alıyor mu queenle tek başına vs atmasına. Page one'ı bile alabilceği konusunda şüpheliyim. Oda sağolsun öyle bir imaj çizdi ki gelen geçen tokatladı

Sanji vs Queen demek Zoro vs King demektir. Kaidou vs Luffy demektir. Bu kadar power alacaklarsa direk Kk tayfası etmeleri lazım. Ama bence ilk tam anlamıyla yonko tayfasını geçişleri elbafta olacak. Buna daha var

Kaido kollarına çift kişi dalacak en az.King i Zoro rüyasında alamaz tek başına.Lufy bile saklanarak kaçarak zor aldı yonkou sağ kolu.Sonuçta o andan beri tabiki power up ikiside aldı ama genede alamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık