Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Eşleşmeleri

Lan niye herkes Kid'in tayfayı boşa bırakıyor? Killer Zoro ile dövüşmüş yenildiğinde Zoro'yu bayılacak halde bırakmış birisi. Ki Zoro açtı ve Killer da muhtemelen işkence gördü, en basitinden kendi silahını kullanamadı. Killer'ı mangaka ezmedi. Bu adam bence Zoro-Sanji arasındaki bir yerde.

Sanji vs Queen diyorsunuz. :( Ama Killer'ın adını anan yok. Bu adam Zoro ile birlikte en kötü nesilin kaptan olmayan iki üyesi. Adam sanki Bepo lan kimse Killer'da şununla dövüşür demiyor.

Sanji'nin Queen'i aldığı yerde (Ki Sanji rüyasında bile dayak yer Queen'den) Killer'a yazın Smoothie'yi, King'i filan. Alır o.

+1
Bana da Sanji Queen'i tek başına alamaz gibi geliyor. Ama Sanji Killer'den güçlüdür bence. Zoro Killer'dan çok bariz güçlü.

Bence banko olan 2 vs, Jack vs İnu,Neko ve Kinemon vs Kanjuro. Tahminim Zoro ile Denjiro vs King ve Sanji Kiku vs Queen.
Denjiro büyük bir güç. Zoro ile ikisi paket eder King'i.
Ama Kiku Holdem için o güçlüdür diyor. Queen'e 10 saniye direnemez o bence. Olay Sanji'ye kalır.

Ha ben böyle gerçekleşmez vsler diyorum orası ayrı.

Lan niye herkes Kid'in tayfayı boşa bırakıyor? Killer Zoro ile dövüşmüş yenildiğinde Zoro'yu bayılacak halde bırakmış birisi. Ki Zoro açtı ve Killer da muhtemelen işkence gördü, en basitinden kendi silahını kullanamadı. Killer'ı mangaka ezmedi. Bu adam bence Zoro-Sanji arasındaki bir yerde.

Sanji vs Queen diyorsunuz. :( Ama Killer'ın adını anan yok. Bu adam Zoro ile birlikte en kötü nesilin kaptan olmayan iki üyesi. Adam sanki Bepo lan kimse Killer'da şununla dövüşür demiyor.

Sanji'nin Queen'i aldığı yerde (Ki Sanji rüyasında bile dayak yer Queen'den) Killer'a yazın Smoothie'yi, King'i filan. Alır o.

+1
Smoothie gayet olabilir. Bizim tayfadan birisine sanmıyorum bir kadını aldırsın. Teke tek olmasa bile artık seviye atlamaları gerektiği için komutanlarla dövüşür bizimkiler.

Atıyorum Sanji ve Drake vs Queen olabilir. Killer yanında bir başkasıla Smoothie'yle dövüşebilir. Veyahut belki de Sanji yanında bir başkasıyla King'le dövüşecek.

Samuray tarafına gelirsek açıkçası ilk başta güçlü gözükseler de, maalesef figüran kalacaklar. Denjiro ve Ashura iş yapabilir ama. Inu ve Neko'nun ise Jack'le dövüşmesini isterim. Umarım yapar.
.

Denjiro büyük bir güç. Zoro ile ikisi paket eder King'i.
Ama Kiku Holdem için o güçlüdür diyor. Queen'e 10 saniye direnemez o bence. Olay Sanji'ye kalır.

Ha ben böyle gerçekleşmez vsler diyorum orası ayrı.
E zaten king anca böyle düşer. Zoro tek başına alması falan hayalden öte... Sanji Kiku tarafı ise Kiku o kadar güçsüz değil ayrıca kıza benziyor. Yenilirse falan ekstra güç Sanji için.

E zaten king anca böyle düşer. Zoro tek başına alması falan hayalden öte... Sanji Kiku tarafı ise Kiku o kadar güçsüz değil ayrıca kıza benziyor. Yenilirse falan ekstra güç Sanji için.
Deme öyle. Ansızın zoro fanlarının linçlerine maruz kalabilirsin.

Luffy law kid vs kaido

Ashura Denjiro kawamatsu vs big mom

Zoro vs king
Sanji vs queen
Jinbe vs smoothie
Inu neko vs jack
Drake 4 yakuza vs fifth fly bu ucan beşli den biri apoo
Zoro momo vs oroc.
Tayfa vs numbers.
Güzel ama biraz ziyan gibi. :D
Dolunay olacak İnu&Neko'yu Linlin tarafına Ashura'yı Jack'e alsak tamamdır. :)

Bize laf atanlar bu konudan Dresrosa içinde vardı açıp ibretlik tespitlerini okuyabilirler.
Cavendish'ler onlar bunlar kimleri kimleri alıyordu, Zoro hiç bir şey yapamıyordu yine bir şey yapması imkansızdı.
Pica hepsini üst üste toplayıp dövebilcek haldeyken Zoro'ya rakip bile olamadı. :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık