Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arc'ta Görmeyi Beklediğiniz Karakterler

Bir kaç bir sey öğrenirken 27 tane daha gizem yapacak.Sağda solda aģlayan yeşil yeşil cücük göreceğiz.Gidip şoguna falan boyum eğecek.Sonra taskete luffy ve şogun veya Kaidonun wanoya biraktiği yikimcisi luffy tarafından 2 gün yenilen dayağın ardından b.haki gelişim power-up ı ile yenilecek ve kapanış.

Şahsen standart bir arc bekliyorum.Arc başları ve ortaları yeni karakterlerin gazıyla okutan heveslendiren.Atraksiyona girdiği zaman özellikle ve Kaido’nun inmesi konusunda sıvayacak bir arc.

Marco,Ayıboğan,Greenbul bu arada.

Reverie'yi biz düşünüyoruz. Dragon sadece önemli adamlarını çağırma talimatı verdi diye hatırlıyorum. Oda bu ters köşe yapabilir ve Deressrosa'da olduğu gibi Sabo veya bir kaç önemli karakterin yanına birilerini verip ajanlık yaptırtabilir. Sonuçta onların Yonkou devirmek gibi planı olmaz. İşlerine çomak sokarlar en fazla. Ha Devrimcileri nerede görmeyi isterim Reverie.

Fujitora veya Ryokugyu : ))

Fujitora ile Luffy'nin tekrar karşılaşacağına eminim bunun nerede olacağını kestirmek zor sadece. Peşlerinden gideceğim dedi gidecektir. Hatta ben bu arc sonunda da bekliyordum BM düşecek diye. Ryokugyu ise artık görme vaktimiz geldi. Görmedikçe beklenti artıyor çünkü : ))
Bm nin düşeceğini bende düşünüyorum bakalım umarım tatmin edici birşekilde düşer.

Açıklamada geçmişini göstereceğim de demişti :(
Hocam 2016 yılı sanji yılıydı. E.oda sanjinin gücünü göstereceğim de demedi halbuki yavaş yavaş göstermeye başlıyor hızını ve hakisini. E.oda sanjinin geçmişini iyice aydınlatacağını söyledi ve aydınlattı da :)
O kadar detayını bilmiyorum konunun. Ama umarım dediğiniz gibi olur :D Ben yine de umutlu değilim arc her türlü çok uzayacak ve amiraller Kaido filan olursa bizim tayfanın ölmemesi için baya güç dengelerini sıvayacak gibi geliyor bana :D

Bizi şaşırtsa da hikayenin su gibi aktığı güzel bir arc olsa.
Supernovalar işlensin, detaylandırılsın.
Zoro'nun çocukluğundan bir kesit.
Sanji'nin seviyesini belirleyecek bir dövüş.
Ryuma ve Deiku meselesi.
Element kesme.
Haki uyanışı-son seviyesi.
Gorosei ve efsanelerin gücü/fbsi

Ve 50 bölüm olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık