Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arc'ta Görmeyi Beklediğiniz Karakterler

Beklenti ve Wano'da veya Kaido'nun adasında göreceğimizi düşündüklerim.

Devrimciler

Oda çoğumuzun gereksiz gördüğü Caribou karakteri için tam 46 bölümlük kapak hikayesi yazmış. (674-731) Bu kapak hikayesinde Caribou X-Drake tarafından yakalanarak götürülmüştü. Kaido'nun adamlarına isyan eden -Devrimciler- serideki devrimcilere şekil itibariyle pek benzemese de bir şekilde bağları olabilir ve daha önce ölmüş olan Devrimci Gaburu'nun ölmemiş olabileceğini düşünen Devrimciler Caribou'yu kurtarmaya gelebilir ve tayfa ile yolları kesişebilir.

Ayrıca Sabo Luffy'nin Kaido'yu devirme girişiminde olduğu haberini alırsa Luffy'nin kendisine ihtiyacı olacağını düşünüp inisiyatif alarak yardıma gelebilir.

Kaido'nun metal kış adasındaki faaliyetlerden dolayı silah yapımı ve teminine ile uğraştığını biliyoruz. Devrimcilerin buna müdahele etmek istediğini görebiliriz ve bunun sonucunda yolları Kaido'yu indirmek isteyen tayfa ile kesişebilir. İşin içinde Yonkou olunca Sabo dışında Devrimcilerden başka karakterler de görebiliriz belki de Dragon

Oda'nın son yaptığı açıklamalar ve Marco'yu araması sebebiyle Weevil.

Fujitora
veya Ryokugyu

Bir Yonkou'yu indirme fırsatını kaçırmak istemeyecek Teach.

İşin içinde Samuraylar olunca. Mihawk, Zoro ve Ryuma'ya ait bilgiler. : ))

Ha bir de karizmatik bir Ninja görmek gibi bir beklentim var benim : ))
Wanoya devrimcilerin dahil olacağını sanmam
çünkü hem reverie hem wanoya gelemezler gibi veya E.oda iki arc art arda işlemez devrimcileri. İki amiral bir arc için fazla olmazmı :)

Wanoya devrimcilerin dahil olacağını sanmam
çünkü hem reverie hem wanoya gelemezler gibi veya E.oda iki arc art arda işlemez devrimcileri. İki amiral bir arc için fazla olmazmı :)
Reverie'yi biz düşünüyoruz. Dragon sadece önemli adamlarını çağırma talimatı verdi diye hatırlıyorum. Oda bu ters köşe yapabilir ve Deressrosa'da olduğu gibi Sabo veya bir kaç önemli karakterin yanına birilerini verip ajanlık yaptırtabilir. Sonuçta onların Yonkou devirmek gibi planı olmaz. İşlerine çomak sokarlar en fazla. Ha Devrimcileri nerede görmeyi isterim Reverie.

Fujitora veya Ryokugyu : ))

Fujitora ile Luffy'nin tekrar karşılaşacağına eminim bunun nerede olacağını kestirmek zor sadece. Peşlerinden gideceğim dedi gidecektir. Hatta ben bu arc sonunda da bekliyordum BM düşecek diye. Ryokugyu ise artık görme vaktimiz geldi. Görmedikçe beklenti artıyor çünkü : ))

Wano arc'dan herkesin çok yüksek beklentileri var, hatta baya Marineford benzeri herkes olsun diyenler olmuş. Benim bir beklentim yok açıkcası Kaido Kaido diye övdüğümüz yonkounun saçma sapan durumlara düşmesini, ağlayarak Luffy'e "bizi kurtar Wano bize zulmediyor" diyen samurayları veya Wano prensesini, Luffy'nin geleceği görme olayının sanki hiç çizilmemiş gibi davranılmasını, Sanji'nin yine ezilmesini filan göreceksiniz Wano'da. Ha ne görmek isterdim? Drake vs Luffy görmek isterdim. Tabi eğer Drake gerçekten Kaido'nun adamı oldu ise.

Yeni amirali görmek istiyorum. Gerçi Fujitora’yı ve hayat hikayesini görmek daha güzel olur.
Bak o da var. Sonuç olarak Kör Samuray'dan esinlenilmiş karakter. Fujitora'nın geçmişine değinebilir Oda.

Wano arc'dan herkesin çok yüksek beklentileri var, hatta baya Marineford benzeri herkes olsun diyenler olmuş. Benim bir beklentim yok açıkcası Kaido Kaido diye övdüğümüz yonkounun saçma sapan durumlara düşmesini, ağlayarak Luffy'e "bizi kurtar Wano bize zulmediyor" diyen samurayları veya Wano prensesini, Luffy'nin geleceği görme olayının sanki hiç çizilmemiş gibi davranılmasını, Sanji'nin yine ezilmesini filan göreceksiniz Wano'da. Ha ne görmek isterdim? Drake vs Luffy görmek isterdim. Tabi eğer Drake gerçekten Kaido'nun adamı oldu ise.
Hep o Wano açıklamaları yüzünden : ))
Umarım hayal kırıklığı olmaz. Bu açıdan çok beklenti içerisinde olmamak en iyisi.

E.oda bizzat kendisi söyledi mf nin wanonun yanında küçük görüneceğini.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık