Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Vergo'nun Akıbeti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
''Herifi kesti ama çıkar birazdan.''

Bence hala ölmedi Pell gibi çıkar bir yerden diyorum alabasta arcından kaç yıl sonra öğrendik pellin ölmediğini Vergo ölmez kalplerde .

En ufak bir umutta olsa Aokiji Smokeri kurtarırken Smoker vicdan yapıp Vergo'dan da bahsetmiş ve kurtarmıştır.

Monet ve Vergo gibi karakterler öldü işe bak ama sanmıyorum. Moneti Oda eğer öldürmesse kalp olayından Kamakuramıdır nedir o hareketle enkaz ve patlamadan kurtulurlar. Eğer vergo kurtulacaksa bunu monet sayesinde başarır gibime geliyor ancak monetinde kalbini deldiler arkadaş.

Monet kesin öldü ama Vergo hala belli olmaz, seriye önemi yok ama Pell'den sonra böyle tam öldüğünü görmediğimiz karakterlerden hep şüphe duyacam. Rayleigh K. Hakisi adada kimlerin Luffy'i yeneceğine kadar söylüyordu, yaşıyorsa tabi Dof'un K. hakisi bulmaya yetermiydi bilmiyorum ama yaşıyorsa Kuzan sezmiştir büyük ihtimal. Monet'in meyvede kıymetliydi, Mera Mera yeniden çıkmış kar meyvesinide tekrar görebiliriz zaten kaç tane logia var .

Valla söylediklerin iyi güzel evet yani bunların tümünü değerlendirdiğimizde ölmül olması lazım.Fakat burda e.oda'dan bahsediyoruz yani en ölümcül şekilde yaralanan adamı bile isterse öldürmeyebiliyor.Vergo bir arc'ta harcandı ölmüş olması gerekir o şartarda ama e.oda'nın bunu yapacağını pek sanmam bağlayabilir bir şekilde karşımıza çıkarsa şaşırmayın sonra :D.

Böyle durumlarda şartların ne kadar zor olduğu önemli değil.Bildiğimiz gibi öldürmeyen Oda öldürmüyor.Pellden bile anlayabiliriz bunu.Adam Hidrojen Bombası tarzında bir şey aldı gene ölmedi.Ki bu arkadaş haki zırhıyla takılan bir kardeşimiz(Vergo).O yüzden benim için ölmüş olma ihtimali yok.Ölmesi için bir sebepte yok zaten.Neden ölsün ki...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık