Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Vergo'nun Akıbeti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
adam 4 parçaya bölündü ve bulunduğu oda havaya uçtu. eğer tek beden olsa tamam ölmez ama bedeni 4 parçaya bölünmüş halde oda patladı abi. oradan canlı çıkma ihtimali var mı sence?
4 değil, 14 parçaya bölündü. Bana göre o ihtimal yok zaten. Ama bazı arkadaşlar ölmediğini düşünüyor.

Ölmeyecek ve ben önceki sayfada arkadaşın birinin dediği gibi Dof'tan bir namertlik bekliyorum kurtulan Vergo'u bizzat Dof öldürebilir pislik pisliktir sonuçta.

Öldürmeyen Oda öldürmez.En basit klasik örnek Pell.Ulan adam Arabastayı yok edecek bombayı tek başına yedi ölmedi.Seride önemli bir rolüde yok Pell'in göründüğü üzere.Ki Vergo kesin ölse bu konu açılmazdı.Öldü diyen kadar ölmedi diyende vardır.

Öldürmeyen Oda öldürmez.En basit klasik örnek Pell.Ulan adam Arabastayı yok edecek bombayı tek başına yedi ölmedi.Seride önemli bir rolüde yok Pell'in göründüğü üzere.Ki Vergo kesin ölse bu konu açılmazdı.Öldü diyen kadar ölmedi diyende vardır.
Pell olayında bana göre patlamanın şiddeti ile uzaklara uçmuştur. Zoan türü meyveler dayanıklılık veriyor zaten. Potsun'da Pell'i bulup yaralarını sarmıştır, o da iyileşmiştir. Adamın mezarı falan yapılmış. Epey uzun sürmüş, ama iyileşmiş.
Vergo'nun durumu daha vahim. Gömüldü adam koca dağın altına. Law yanında Luffy, Zoro, Smoker ve Sanji gibi adamlar varken bile, göçük altından çıkamayacaklarını söylüyor. Vergo enkaz yüzünden ölmese bile, havasızlıktan ölür.

ölmüştür ölmesine de hatta ölmelidir de ancak şundan, bundan yada öbür sebepten değil hissi kablel vukuu dan dolayı gelebilir diye düşünüyorum.

Pell olayında bana göre patlamanın şiddeti ile uzaklara uçmuştur. Zoan türü meyveler dayanıklılık veriyor zaten. Potsun'da Pell'i bulup yaralarını sarmıştır, o da iyileşmiştir. Adamın mezarı falan yapılmış. Epey uzun sürmüş, ama iyileşmiş.
Vergo'nun durumu daha vahim. Gömüldü adam koca dağın altına. Law yanında Luffy, Zoro, Smoker ve Sanji gibi adamlar varken bile, göçük altından çıkamayacaklarını söylüyor. Vergo enkaz yüzünden ölmese bile, havasızlıktan ölür.
ya bi ne fark var adamın dötünün dibinde attom bombası patladı :oleyo2:
Oda eğer bi finlik yapmaz ise ölür ama yapar kesin bu Oda bu yapar yapar :ehe:

ya bi ne fark var adamın dötünün dibinde attom bombası patladı :oleyo2:
Oda eğer bi finlik yapmaz ise ölür ama yapar kesin bu Oda bu yapar yapar :ehe:
Patladı, tamam. Ama adamın ölmemesini meyvesine ya da doktor müdahalesine bağlayabiliyoruz. Vergo'nun durumunu bağlayacak bir şey yok. Nefes almadan yaşayabiliyorsa, belki biri gelir çıkarır.

Patladı, tamam. Ama adamın ölmemesini meyvesine ya da doktor müdahalesine bağlayabiliyoruz. Vergo'nun durumunu bağlayacak bir şey yok. Nefes almadan yaşayabiliyorsa, belki biri gelir çıkarır.
Bağlayacak bir şey yok ama Oda bulur bir yolunu işte oda patladı gaz yandı Vergo kurtuldu ne bilim yapıcak gibi geliyor.:D
ha illa %100 ceset gösterip üstüne ok işaretleri le ÖLDÜ yazacak değil ama Odaya güven az helede ölüm konusunda :oleyo2:
%45 kanıt :good:

Bağlayacak bir şey yok ama Oda bulur bir yolunu işte oda patladı gaz yandı Vergo kurtuldu ne bilim yapıcak gibi geliyor.:D
ha illa %100 ceset gösterip üstüne ok işaretleri le ÖLDÜ yazacak değil ama Odaya güven az helede ölüm konusunda :oleyo2:
%45 kanıt :good:
Valla Monet öldü gitti. Kinemon'da ölmüş gibi görünüyor. Bu saatten sonra herkes ölebilir. Vergo'nun bana göre oradan çıkabilmesinin bir yolu yok.

Monkey :D Luffy

bencede öldürücü deniliyorsa ölmeli geri gelmeler tadı kaçırıyor bu adamlar seri için olmazsa olmaz adamlarda değil geri dönmeleri için sebeb ne bence kinemonda ölmeli o 1 sayfa şöyle öldürücü böyle öldürücü yada law ın dediği gibi kaçamazsak ölürüzdiyip o adamın ordan çıkması absürt olur ha pell olayı biraz da vincin şifresi gibi oldu ama olsun:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık