Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Varlık Çağırma Sanatı Ürkütür Gerer Korkutur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wuma bir gun başına benim gibi bela alacaksın ama dur bakalim :)

Liseye giderken ugrasmamam gereken şeylerle uğraştım 3 yıl odamda akşam bulunamadim. 1 yıla yakın tek basima uyuyamadim. Su an bile bazen rahatsızlık duyuyorum. 6 7 sene geçmiş olmasına ragmen

Wuma bir gun başına benim gibi bela alacaksın ama dur bakalim :)

Liseye giderken ugrasmamam gereken şeylerle uğraştım 3 yıl odamda akşam bulunamadim. 1 yıla yakın tek basima uyuyamadim. Su an bile bazen rahatsızlık duyuyorum. 6 7 sene geçmiş olmasına ragmen
benim gibi bir bela dedin birde avatarına baktım cinmisin :( ürperttin

inanma böyle şeylere biraderim. belki başına enteresan bir olay geldi ama bunun cin ecinni gibi şeyler olması zor. ha kazara varsa ve gelirse ağzına ederim acımam.
İnanmak ama tırnak kadar korkmamak lazim zaten başına dert açmamak için :)
Enterasanliktan ziyade direk yaşadığım ailemin sahit olduğu seyler
Psikolojik olarak güçlü olmak lazim

İnanmak ama tırnak kadar korkmamak lazim zaten başına dert açmamak için :)
Enterasanliktan ziyade direk yaşadığım ailemin sahit olduğu seyler
Psikolojik olarak güçlü olmak lazim
bu tarz şeylerden hiç korkmadım hiç çekinmedim, çağırma ritüellerinin tamamını yaptım. gelen gideni görmedim. ha yakalarsam affetmem doğrudur ben görmediğim hiç bir şeye yaşanmamıştır diyemem. korku zaten insanı çelişkiye düşürür yanılgıya düşürür korkmadığın bir şeyden çekinmene gerek yok. bu arada kedilerim ve ben tek yaşıyoruz :artiz: ve genelde ışık yakmam geceleri :a:

Alpamis

bu tarz şeylerden hiç korkmadım hiç çekinmedim, çağırma ritüellerinin tamamını yaptım. gelen gideni görmedim. ha yakalarsam affetmem doğrudur ben görmediğim hiç bir şeye yaşanmamıştır diyemem. korku zaten insanı çelişkiye düşürür yanılgıya düşürür korkmadığın bir şeyden çekinmene gerek yok. bu arada kedilerim ve ben tek yaşıyoruz :artiz: ve genelde ışık yakmam geceleri :a:
Amacın ne ?

@Wuma
çağırdım çağırdım gelmediler diyorsun da o zaman neden burada paylaşıyorsun bunları ?
büyü en büyük günahlardan değil mi ? yapan kişi dinden çıkmıyor mu ? ben mi yanlış biliyorum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık