Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Uykusuz Kalma Rekorunuz

50 saat falan. Çok bir şey hatırlamıyorum. Uykusuzluğa pek dayanabilen biri de değilim zaten. 2. Gün ölü gibiydim. Sorulan soruları algılayamıyordu beynim. Bedenim sanki her an bayılacakmışım gibi halsizdi. O günden sonra bir daha aynılarını yaşamak istemeyeceğimi net hatırlıyorum.

30 kusur saat uykusuz kaldim. Zihinsel sikinti olmuyor ama ayakta uyumayi ilk kez boyle tecrube ettim. Oyun oynarken falan kafa gidiyor, gozler kapaniyor, 15 saniye falan sonra geri aciliyor.

72 saat ile 80 saat arasıdır, Yıl 2014 veya 2015 sanırım.72 saati devirdiğimi net hatırlıyorum tam saati bilmiyorum. Şuan müsait değilim ekleme yapacağım yorumuma.

Normalde işimden dolayı çok sabahlamış lığım olmuştur. 24-48 saat arası genellikle.Duyma bozukluğu dinleneni anlamama gibi şeyler oluyordu bende halsizlik genellikle bu tarz şeyler.

72 saat üstü 1 defa oldu istesem de uyuyamadığım günlerdi.

Olay şöyle bir gün dükkanda işlerden dolayı sabahladım ve saat 8'e kadar çalıştım ve eve gitmedim dedim dükkanda kalım bugün, kaldım dükkanda sonra oldu gece 12 ve arkadaşların canı tatlı çekti tatlı aldılar bende 8,10 tane ballı köme diğer adı ile muska yedim ve yanında redbull içtim.
Gece 2 3 oldu gittim eve 1 saat yatak da döndüm baktım uyuyamıyorum sabah 4 5 gibi geçtim dükkana uyumadan ve dizi falan izledim sonra o günün gecesi oldu uykum yine yoktu sabaha kadar tekrar dizi falan o sıralar kore dizilerine sarmıştım bu gecede sabahladıktan sonra gece 12'e kadar tekrar dükkanda kaldım dükkanı kitledim eve gittim öğleden sonra 4 kadar falan uyudum.3 Gece falan sabahladım tam saatini bilmiyorum ve 24 - 48 saat arası uykusuz kaldığımın günlerin aksine bir yorgunluk falan yoktu zımba gibiydim , her şey köme ve redbull dan sonra oldu.

Son düzenleme:
Sınav haftasından dolayı kendime eziyet ettiğim bir hafta oldu.

Salı günü öğlene doğru uyandım. Sonraki uyumam çarşamba günü öğleden önce 6 gibi bir saat oldu. Aynı gün 12 gibi 2 saat uyudum. Bununla günü bitirdim

Perşembe sabah 6-8 arası uyudum. Öğleden sonra akşam 9-11 arası uyudum. Bunlarda beni cuma öğlen 2 ye kadar götürdü.

En zorlandığım kısım çarşamba ve perşembe öğlen oldu. O saatlerde ikişer sınavım olduğu için uykum kaçtı. Gecede pek sıkıntı olmadı.
Ama cuma öğlen uyurken ruhum çekilmiş gibi hissettim. Tam anlamıyla bayılmışım.
Bir daha olmasın dicem de çok zor :fool:

35-40 saat
Balkan turu gezisine katılmıştım ailemle. Sabah 7 civarı uyanmıştım, öğlen 6 gibi yola çıktık, gece 11 gibi sınıra geldik. Tabi o dönem tatil dönemi sınırlar çok yoğun. 8 saat orada bekledik ve ben uyuyamadım çünkü koltuklar arasına sığamadım. Ayrıca sürekli ses geliyordu vs. Sonra otele gitmemiz falan derken saat akşam 7 oldu. 8 gibide uyudum(saatler tam doğru olmayabilir bu arada çünkü o gün ile ilgili anılarım bölük pörçük.).

Son düzenleme:
39 saat 40 dakika gibi bir rekorum var.

Bir arkadaşım vardı akciğer kanseri. Bir gün sonra akciğer ameliyatı olacaktı. O gece işe gidecektim akşam saat yedi de kalktım arkadaş uyandırdı. Saat 9'da servis geldi 10'da iş başı yaptık. Sabah saat 8'de çıktım sabah saat dokuzda işten geldim. Gün boyunca ona moral motivasyon sağlamaya çalıştım. Gecede işe gittim sabaha kadar iş yerindeydim. Bir ara ölüm haberi verdi bir namussuz şaka olsun diye. Saat 10:40'ı geçiyordu uyumadım bir yandan ağlıyorum artık beden kaldıramadı oturduğum yerde uyumuşum arası iki saat sonra arkadaş aradı sesini duyunca bir şok oldum.

Sene 2014'te arkadaşım akciğer kanserine yenik düştü.:agla: Rabbim tahsiratını affetsin, Allah (C.C) Rahmet ve mağfiret eylesin. Mekanı Cennet olsun. :utan:

25 saatti sanırım final projelerini yetiştirmek için sabahlamıştım. Öyle günlerce uykusuz kaldığım olmadı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık