Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Uyanış

Haoshoku'ya bağlıysa ID'deki muhafızlar Haoshoku mu kullanıyor? Güzel teori ama farklı bir şey olabilir diye düşünüyorum.
Okudum. Ben de ruhla bir şekilde irtibat kurulduğunu düşünüyorum. ID'deki elemanların zorla uyandırıldığını düşünüyorum. Dünyanın en iyi bilim adamından beklerim bunu.
Teoriyi doğru kabul edersek, yang a hakim olmadan ying uyandırıldığı için kontrole sahip değiller diyebiliriz :/ Güzel teori aslında.

Teoriyi doğru kabul edersek, yang a hakim olmadan ying uyandırıldığı için kontrole sahip değiller diyebiliriz :/ Güzel teori aslında.
Deney ürünü gibi görünüyorlar. Hatta yenisini getirmişlerdi. İşte Vegapunk meyve ruhuyla irtibata geçmiş olabilir. Adam meyve uzmanı sonuçta. Yin-Yang değil gibime geliyor.

Her şeyin sesini duymak farklı ruh ile irtibata geçmek ve duygusuna bağlı şekilde meyve uyandırmak farklı.
Roger hem duyuyor hem karşılık veriyor, bknz:Skypia'daki Altın Çan'ın altındaki Ponelglyph'in sağ yanına Antik Dil'de yazılmış not.

Belki de Roger tatlı dille şeytan meyvesiyle muhabbeti kuruyor, uyandırabiliyordur olamaz mı o_O

Roger hem duyuyor hem karşılık veriyor, bknz:Skypia'daki Altın Çan'ın altındaki Ponelglyph'in sağ yanına Antik Dil'de yazılmış not.

Belki de Roger tatlı dille şeytan meyvesiyle muhabbeti kuruyor, uyandırabiliyordur olamaz mı o_O
Doflamingo ve ID'dekileride mi Roger uyandırdıo_O Roger kendinin mi yoksa başkasınınkini mi uyandır(t)ıyor :D Gece gece kafamı karıştırdın :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık