Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Uchiha Sasuke ?

Bu konuyu görmediğim için utanmaya başladım :/
Değerli Öğrencim Sasukeyi güzel incelemişsin. Ellerine Sağlık. :artiz:
Şu seride Sasukeye gıcık olanları bir türlü anlayamadım gitti :/
Adam her türlü , her özelliği üst seviyede. (Çalışma , Acı , Teknik , Zeka ..)

Adam resmen küçük yaşta karanlığın dibine dibine vuruyor.
Güç için hayatını riske atıyor. Ayriyetten seride Vs'leri en zevkli tasarlanan karakter.
Vs'lerde , Sasukenin analiz etme şeklini , Narutonun Rasenganı ve Lanet olası kage bunshinine tercih ederim.:artiz:
Edit ; Hızımı alamadım.
Sasukenin Vs'lerde yaptığı Taijutsuyu , lanet olası Kyuubi gücüne ve Kurbağa Fuya tercih ederim :artiz:

Güzel yazı teşekkürler gerçekten çok zorluk çekti ama hayatında çoğu şey güzel giderken bir anda herşeyi tepmesi benim biraz gıcığıma gitmişti tabii birde çabuk gaza gelmesi:D
Bu arada Sasuke çok çekti ama küçüklükleri değerlendirirsen Naruto'nun ki de az değil Naruto'yu kimse sevmezken Sasukeyi herkes koruyup seviyordu.2'side çok zor bir hayat yaşadı yani.
Naruto hakkındaki genel fikrimdir bütün baş karakterler saf gerizekalıdır yazmadan edemedim:D
Hocam yanlış değerlendiriyorsun neden mi ? :D
Sasukeyi herkes sevebilir ama onun birini sevmesi yasak.
Adamın amacı sadece güç ve intikam. Karı , kız , eylenme felan filan umrunda değil.
Onun çok sevilmesi birşey farketmiyor. O yine karanlık.

Narutonun öyle ahım şahım hiçbirşeyi yok bea :/ Baba ana kahraman.
Sokaklarda Naruto gibi yalnızlık triplerinde olan çok var :/
Naruto arkadaşlıklar , dostluklar kurabiliyor. Eğleniyor makara yapıyor ..
Sasuke için böyle birşey söz konusu değil. Her anını insan nefret ile yaşadığını düşünsene :/
Sasuke ile arasında çok uçurum var.

Adamın amacı sadece güç ve intikam. Karı , kız , eylenme felan filan umrunda değil.

Sasuke için böyle birşey söz konusu değil. Her anını insan nefret ile yaşadığını düşünsene :/
Her anını insan nefretiyle yaşamasın. :artiz:

Alex Louis Armstrong

2 karakter'de birbirine zıt olarak tasarlanmış ama sasuke ile naruto arasında hiç yoktan bir bağ var.Bunu sasukede biliyor ama dışarı vurmuyor.

Hocam Sasukenin sevilmemesinin nedenleri ergen,embesil oluşu falan değil. Birşey yapmadı gerçi ama katliamdan Konoha halkını sorumlu tutması, Abimin acısından bunlar mutlu bahanesiyle alakasız halka saldıracak olması ve kakaşi başgana saldırmış olması, karini falan vurmasını söylemiyorum. Yaşadıklarına bağlı olarak sapıttı deniliyorda halkın sasukeye karşı veya uchihalara karşı bir tutumu var deniliyor bir biz göremedik. Herkes adamın gözünün bebeğine bakıyor-belki dahi diyedir- sasukenin köy halkına saldıracam tribine bağlaması bu kadar antipati toplamasını sağladı. Hani naruto saldırıcam dese kimse birşey demez adamla kimse top oynamamış yani :D Kishininde çok saçmalaması var. Narutoya değer verdiği belli sasukenin ve naruto hashiramadan çok farklı şeyler söylemedi üstüne fazlasını yaptı adam ama Sasuke gene dönmedi yolundan.

Süper analiz süper yazı tebrik ediyorum. İyi çocukta İtachimi aldı ya benden... Başka birşey diyemiyorum :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık