Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Uchiha Sasuke ?

Güzel yazı eline sağlık :good: Sasuke bana ilk seride daha hırçın geldi.Teknikleri öğrenmeye çalışan,kimseyi tınlamayan,sürekli çalışan bir eleman.Hedefi de abisini öldürmek olduğu için,kolayca kontrol de edildi.Ama gerçekleri gördüğünde tepki de verdi tabi.Şipuden de ise ilk bölümün aksine ergen,bozuk plak gibi aynı şeyleri tekrarlayan eleman oldu.Daha güçlendi ama yine de kontrol edildi.Abisinin ölümünden sonra karakteri düzelirdi belki ama olaya tobi girince işler değişti tabi.Bu sefer köyün gerçekleriyle yüzleşti.Hashirama gibi adam boşuna demez bu çocuk madara olur diye.Demek ki o potansiyeli görmüş.Ki ems var adamda.Teknikleri kullan kullana bildiğin kadar.Aslında ergen tavırları bırakıp adam gibi karaktere soksaydı kishi güzel karakter olurdu.Ama bir itachi olamaz tabi.O 13 yaşında görmüş gerçekleri.Sasuke hashirama gibi adamdan dinliyor.Bu kadar yazı yazmamım da sebebi yiğidi öldür hakkını yeme hesabı.Ergen derim ya da deriz.Ama gay olmaz bundan.O sasuke yi rüyalarında gören naruto :D Adam gibi vs yapan,büyüklerle kapışan,çok iyi analiz yapan bir karakter.Deidara,danzo,kageler falan.Hepsinde var bu.Benim gözümde karakteri bilemem ama dövüş,zeka bakımından naruto ya tur bindirmiş,ben evde bekliyorum sen dolaş gel diyen eleman.

Naruto bildiği jutsularla en iyi taktiği kullanıyor, her ne kadar çoğu kişi bıkmış olsada adam kage bunshin + rasengandan başka jutsu bilmiyorsa nasıl bir zeka gösterisi bekliyorsun :) Yinede Neji ile attığı vs, Pain ile attığı vslerde zekasını konuşturdu bildiği tekniklerle. Bu teknikler yetiyor ve en iyi şekildede kullanıyor. Sasuke'ye gelecek olursak bir sürü teknik kullanıyor yapabileceği kombinasyonlar çok. Yani kagelere bodoslama dalması haricinde akıllı dövüşüyor ancak Naruto'yla kıyaslamak saçma olmuş.

Güzel yazı olmuş eline sağlık.
Çok güzel bir analiz olmuş :) İçinde Sasuke olmasına rağmen tamamını okudum.
Sasuke'nin çektiği acılara vesaire denilecek bir söz yok bu elemandan haz etmeme sebebim çok çabuk kandırılması.
Lafta kocaman çalışan bir beyni var ama bizim köyün eşeğiyle konuşsa eşşek buna yüklerini taşıtır gibi geliyor :hhh:
Kırk yıl geçti adam akıllı bir hamle yaparak kendisine düzgün anlatıcılar buldu bunlara rağmen ne yapacağını göreceyiz benim fazla bi ümidim yok :good:
Red-dono aşağı yukarı ben de böyle düşünüyorum :D Ama nedense kararının değişeceği yönünde görüşüm. Çünkü bir Naruto vs Sasuke'nin altından kalkamayacakmış gibi geliyor Kishi.

Hakikaten o vs nin altından kalkamayacağını düşünüyorum ben de
aşağı tükürse bıyık,yukarı tükürse sakal modunda olucak.ne yapsın kishi.hem sasuke fanlarını,hem naruto fanlarınıda tatmin etmek var işin içinde.ben olsam yerden yere vurdururum sasukeyi ama işte,politik olması lazım kishi-canın :flaugh:

Bir yanım bu adamın artık akıllanmasını ve savaşta naruto'nun tarafında yer almasını istiyor. Ama diğer yanımda ölümüne bir naruto vs sasuke istiyor ve sonunda bu herifin tamamen ölmesini ve yer yüzünden silinmesini hatta o savaşta sakura'nın dahil olup ölmesini naruto'nun güç patlayışı ve intikam duygusu ile sasuke'yi öldürmesini arkasından da hinata ile mutlu mesut yaşamasını istiyor.

Edit: Çok güzel bir analiz olmuş bu arada Melih abi. Neredeyse sasuke'yi sevdirecektin bana diyecem klasik olacak. İşlemedi :D

Bir yanım bu adamın artık akıllanmasını ve savaşta naruto'nun tarafında yer almasını istiyor. Ama diğer yanımda ölümüne bir naruto vs sasuke istiyor ve sonunda bu herifin tamamen ölmesini ve yer yüzünden silinmesini hatta o savaşta sakura'nın dahil olup ölmesini naruto'nun güç patlayışı ve intikam duygusu ile sasuke'yi öldürmesini arkasından da hinata ile mutlu mesut yaşamasını istiyor.

Edit: Çok güzel bir analiz olmuş bu arada Melih abi. Neredeyse sasuke'yi sevdirecektin bana diyecem klasik olacak. İşlemedi :D
Naruto ölsün canım ne diye Sasuke ölüyor? :D Uchihaların neslini tüketmeye mi çalışıyorsun ? :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık