Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Tuhaf Bir Şehir

Sayfa sayısı az olduğu için ucuzlar. Normal fiyatları 10 - 15 ama bildiğin üzere internetten satışa sunulunca indirime giriyor otomatik. Ucuz işte oku daha ne istiyorsun? :D
Ucuz romanı film zannediyordum meğer senin kitapmış. :(

8 yıldir tek satır roman hikaye okumadim ama alır okurum bunu hacı, eve geçince bakacam icabına. :D

Vincent

Bazılarınızın bildiği, bazılarınızın bilmediği üzere ilk kitabım olan Beyaz ve Siyah'tan sonra yeni bir kitap çıkartacağımı söylemiştim. Normalde bu kitabın yazımı bir seneden fazla süre önce bitmiş olsa da ben kitabı bastırmak istemediğim için bunu geciktirdim. Fakat artık Tüyap Kitap Fuarı'nın da gelmesiyle birlikte kitabın basım işlemlerini başlattım. Kapak süreci her zamanki gibi sancılı olsa da bir şekilde bir kapakta karar kıldık. Bu sefer kitabın kapağı, kitabı doğrudan yansıtmasa da oldukça farklı bir havaya sahip olduğu için kabul ettim. Ön ve arka kapak ile birlikte, arka kapak tanıtımı şu şekilde olacak.

İlk kitaba dair bilgilere ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Öncelikle bu kitap, ilk kitabın doğrudan devamı değil. Fakat ilk kitabı okuduysanız bu kitap daha anlamlı bir hale gelecektir. Zira aynı dünyada geçiyorlar.

Yüksek ihtimalle Tüyap Kitap Fuarı'na yetişeceği için doğrudan oradan satın alabilirsiniz. Yüksek ihtimalle bir gün ben de gider, imza falan atarım. Diğer yandan yine yalnızca internet üzerinden satışa sunulacak. Gelişmeler olduğu zaman ileteceğim.
Arka kapakta yazan yeri bir de yazı olarak buraya iliştireyim.

“O halde size bir masal anlatmama izin verin.”

Gezgin, boğazını temizledikten sonra masalı anlatma koyuldu.

“Tuhaflığıyla ünlü bir diyarda, benzersiz bir şelale akarmış ve bu şelalenin döküldüğü yerde devasa istiridyeler yaşarmış. Her bir istiridyenin içinde muhteşem güzellikte inciler yatarmış. Ve rivayete göre bu inciler toprağa ekildiğinde hızlı bir şekilde filizlenmeye başlarmış. Filizlenip büyüyen inciler, gözle görülemeyen yükseklikte ağaçlar yaratırmış. Bu ağaçların meyvesinden kim yerse, dileği gerçek olurmuş. Çünkü her bir istiridyenin yaşamak istediği bir hayal varmış ve istiridyeler tüm umutlarını inciye aktarırmış. Bir gün bulunacak kadar şanslı olan inciler yoluyla da bu hayaller gerçekleşmeye başlarmış.”

İşte yıllar içinde Gezgin’in kulağına çalınmış hikâye bu şekilde. Peki ya bu tuhaf yer gerçekten de anlatıldığı gibi bir yer mi?

Bu kitapta sihirbazdan devşirme bir gezgin; heykeltıraştan dönme bir ağaçkakan; anneden görme bir aşçı, doğuştan görmeme bir çöpsatan; bu kitap hariç her kitabı okumuş bir kitapkurdu; cüce ve deli bir ihtiyar; bir yağmur delisi; koca bir kral; daha da koca bir ağaç, tuhaf bir diyar, birçok hikaye ve ilk kitabı okuduysanız birkaç ufak dokunuş bulacaksınız. Bu kitap da bulamayacağınız şeyler ise düz bir dağ ve isimler olacak.

Satın almak mı istiyorsunuz? Buyrun.
Yks illeti bittikten sonra alacağım .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık