Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

'Eski Savaş Lordları ve Adamları' forumunda Smoker tarafından 24 Nis 2010 tarihinde açılan konu

?

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

1. Ona hırsız diyorlar, doğrudur. Çünkü o kalplerimizi çaldı.

115 oy
    68.9%
  2. Bu herifte bir hinlik var ama, dur bakalım.

52 oy
    31.1%
  1. Ölüm Cerrahı Law 鬼哭 / Demon Cry

Ölüm Cerrahı Law (鬼哭 / Demon Cry)
    Mesaj Sayısı 3,136
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2018
    Neden Kalp Korsanları adını kullandı biliyor musun? Cora'ya olan sevgisinden ötürü bu ismi koyduğunun bilgisi novel hikayesinde geçiyor.
    Extra şöyle bir bilgi vereyim.
    Dövmelerin de izini taşıyan ve yaşamımı Cora'ya borçluyum diyen birisi üstüne Sengoku'dan " Onun için yaşamaya devam et." tavsiyesi de alıp Law-Cora bu kadar iç içe iken saçma buluyorum. Bir mantık kulp uyduramıyorum yani.

Hele Luffy ya da diğer bizimkiler için hiç mi hiç kulp uyduramıyorum.

Son düzenleme: 8 Kas 2019
  2. Roronoa Zoro Yön falan mı soracaksın? Site Yetkilisi

Roronoa Zoro (Yön falan mı soracaksın?)
    Mesaj Sayısı 6,765
    Üyelik Tarihi29 Kas 2015
    İroni de burada yatıyor zaten. Tam Oda'ya göre bir şey. Bu saydığın şeylerden sonra bir sebep yaratıp da Law'ın kendini feda etmesini sağlarsa, ne kadar duygusal bir şey olacağını düşünebiliyor musun?

3. Ölüm Cerrahı Law 鬼哭 / Demon Cry

Mesaj Sayısı 3,136
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2018
    Düşünemiyorum. Cora'nın sevgisine hakarettir benim için.
    Dün buraya bir teori attım. Teori de güç başkasında kullanıldıysa Law'ın kullanmasına gerek yok deniliyordu. Öyle olması benim için daha makul ki... Hükümet bu meyveyi isterken demek ki ölümsüz olan karakteri biliyor. Boşu boşuna 5 M ödül konmuyor. Üstüne bu Kaido çıkarsa yeterlidir.

4. Roronoa Zoro Yön falan mı soracaksın? Site Yetkilisi

Mesaj Sayısı 6,765
    Üyelik Tarihi29 Kas 2015
    Dediğim gibi; bence sebebi önemli. Makul bir sebebi olursa bence çok güzel olur. Law da efsane karakterler arasındaki yerini alır.

Senin düşüncene ve istememene de saygı duyuyorum. Umarım istediğin gibi olur.

5. Ölüm Cerrahı Law 鬼哭 / Demon Cry

Mesaj Sayısı 3,136
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2018
    Umarım. :D
    Ace'tan ağzı yandı zaten. Law'dan fan servislik yapmaya bile başladı bilmiyorum sonu nasıl devam eder. :hhh:

6. Mesaj Sayısı 4,770
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Cora'nın sevgisine hakaretle alakası yok.O ölümsüzlük ameliyatı boşuna söylenmedi.Seri açısından önemli bir güç.İllaki gidecek birine.En makul adayda Luffy zaten.

Ameliyat Luffy'e yapılırsa Oda bunu d.ye bağlayabilir.Opun mehdisi Luffy zaten.Atıyorum Luffy ölür.Law Luffy'nin kurtarıcı kişi olucağını anlayıp Rosi olsaydı o da Luffy'i kurtarırdı diye düşünürek ameliyatı Luffy'e uygulayabilir.Zaten Rosi'nin d.lerle ilgili sözü var.Hadi onu da geçtim Luffy Dof'a son yumruğu çaktığında bile Law Rosi'nin d.lerle ilgili dediklerini hatırlıyor.Buna bağlanabilir olay.Yani hiçte Rosi'ye ihanet olmuyor.

7. Ölüm Cerrahı Law 鬼哭 / Demon Cry

Mesaj Sayısı 3,136
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2018
    Sana göre, benim için olay hiç öyle değil. Belirttiğim şekilde önceden kullanılmış bu belli. Bunu hükümette biliyor. Bu Kaido çıkarsa(büyük olasılık) ya da kim olursa tekrar kullanılmasına gerek yok. Söylenmesi asıl buna bağlanılır.

Luffy'e kullanması ise aşırı saçma. Bu şekilde mi KK olacak? Luffy'nin yapısına tamamen ters. E.Oda bunu yapmaz.

Doffy'e kendinin de D. olduğunu söyleyerek yenebileceğini düşündü. Adam temel olarak D.'ye saygı duyuyor. D. olarak yaptıklarıyla Luffy'e saygı duyuyor.

8. Roronoa Zoro Yön falan mı soracaksın? Site Yetkilisi

Mesaj Sayısı 6,765
    Üyelik Tarihi29 Kas 2015
    Ace'nin ölümü serinin en akılda kalıcı, en etkileyici sahnelerinden biri. Ondan pişmansa, işimiz var gelecekte. :D

9. Mesaj Sayısı 4,770
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Sana göre mantıksız olması bu mantığa dayandırılmayacağı anlamına gelmez.Dediğim gibi gayette olabilir yani.Önceden kullanılması ne alaka ki ? Biz bunu görmedik sonuçta.Zaten Kaido'nun olayının da o ameliyatla muhtemelen alakası yok.

Hee o şekilde kk olucak.Gezmediği kucak,yalamadığı lafı kalmadı zaten müstakbel kkmızın.Bu da olur bir şey olmaz.

10. Ölüm Cerrahı Law 鬼哭 / Demon Cry

Mesaj Sayısı 3,136
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2018
    Law'dan bolca ekmek yiyor. Bir destursun yani. :D

@Hakili Yumruk Luffy'e kullanır diyor Roronoa ne diyorsun. :D

Muhtemelen ameliyatla alakası yok diyorsun. Kesin değil yani. Pek ala buna bağlanabilir ki neden ölemediğini de açıklar. Hükümetin neden Wano'dan çekindiğini de açıklar. Hatta gizli tuttuklarını bile. Görüp bakacağız artık.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık