Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs Charlotte Cracker

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    272
Kaido'ya karşı Luffy-Kid-Law büyük rolü oynayacaksa Oda illa ki Kid'i de Law'ı da güçlendirir. Luffy'i saymıyorum o sürekli gelişiyor. :D
Çok derin düşünmeye gerek yok. Hikayeye göre değişiyor her şey.

Law normalde dof a yenilecek seviyede olsa şuan kaido karşısında duramaz bile. Öyle birden daha güçlü gözükecek işte Oda eğer kafasına eserse açıklar biseyler ama açıklamadan da güç artışı yapayabilir.

Forumdakiler bunu kaçırıyor. Law dressrosadaki law değil ve oda hikayeye göre dövüşü çiziyor. Yanı tüm bu analizler ise yaramaz.

Tahminimce bizim 3 lü gene de ilk dövüşte dayak yiyecekler. Ilk dövüşten çok umutlu olma. Sonrasını bekle.

Tamam doğru B.Hakisi güçlü ama varsayımdan konuşuyoruz sonuç olarak bende diyorum ki misal vs atsa ikisi Vergo gibi geçse hakisini kesebilir, Doffy a karşı kaybetmesi ya da işte senin dediklerin Law ı zayıf yapmaz ki.. Luffy nin ön plana çıkacağı bir arcda Law dan star olması beklenemez zaten.. Senin dediklerin doğru şimdiye kadar olan şeyler ama olabilecek şeyleri göz önüne almaya çalışıyorum..

3 kere meyve kullanınca nasıl bitiyor? Adam meyvesini her zaman kullanır ama enerjisi bitiyor, yoruluyor. Rosa da çok kez kullandı sence 3 kere mi kullandı Rosada? Garanti yerlerde kullanmayı tercih ediyor, ayrıca Law sadece dövüş odaklı bir insan değil, hızlı analiz edip, planlı saldıran bir insan.. Bunlarda büyük etken bence sen demişsin ya Crakeri açığa çıkarsa bir şey değiştirmez diye? Nasıl değiştirmez neler neler olur, sınırsız asker yapmasının bir önemi yok ki. Odaya giren herkes telef olur zaten eninde sonunda Craker dövüşmek zorunda kalır, aslında Naminin yaptığı yağmur kadar Law ın odası işe yaramaz mı diyorsunuz?
Varsayılmsal neden düşenelimki ? Luffy direk gördüğüm en güçlü B. haki diyor Cracken için. Dof hakisi iyi oldugu için Law kolay yendi. Dof, G4 Luffy'yi geçemedi hakisi yetmedi. Cracken direk luffy'nin kolunu alıyodu. Burda varsayımsal bişeye gerek yok. İkisi arasındaki B. haki farkı çok fazla. 3 kere derken 1 2 3 diye saymadım zaten güçünü sürekli kullanamıyor hemen nefes nefese kalıyor anlamında söyledim. Saatlerce asker çıkaran biriyle kıyaslamam.

Odaya giren herkez telef filan olmaz. Yarasaydı oda'nın içine almak Dof da yarardı hakin yetersiz ise kesemiyon oda'nın içinde. Senin gibi düşünseydik al içeri Wb'yi, Kaido'yu tekle. Law oda içindeki B. haki basılı Cracken askerlerini kesemez çünkü hakisi yetmez. Her içeri aldıgında yada kendine ışınladıgında önüne asker basar. Cracken olayı kendisi yerine askerlerini ortaya koymak zaten 3-5 oda sonrası nefes nefese kalacagı için şansı yok law'ın. Law'ın analiz ve planlarının sonu genelikle kaçmak oldugu için orasını pek kale almıyorum.

Law'ın Mingo karşısındaki durumunu, Luffy'ye kıyasla performansını ve serinin geldiği noktayı göz önünde bulundurursak potansiyelinin ancak amiral edeceğini söyleyebiliriz..

Buna binaen Wano sonu Law>Cracker denilebilir. Law fanları sabırlı olsun meyvelerini arc sonu toplasın.

Yoo 5 te değil. Defalarca kullandı. Hatta devasa odayı ne kadar açık tuttuğunun süresi belli bile değil. Ama uzunca kapatmadan açık bırakıyor.
:D Demek istegim yoruluyor nefes nefese kalıyor buda tek avantajı olan meyvesinin verimini düşürüyor. Başkaları gibi saatlerce kullanmıyor. Uzun süreli bir dövüşü aklına dahi getirmesin.

Çok derin düşünmeye gerek yok. Hikayeye göre değişiyor her şey.

Law normalde dof a yenilecek seviyede olsa şuan kaido karşısında duramaz bile. Öyle birden daha güçlü gözükecek işte Oda eğer kafasına eserse açıklar biseyler ama açıklamadan da güç artışı yapayabilir.

Forumdakiler bunu kaçırıyor. Law dressrosadaki law değil ve oda hikayeye göre dövüşü çiziyor. Yanı tüm bu analizler ise yaramaz.

Tahminimce bizim 3 lü gene de ilk dövüşte dayak yiyecekler. Ilk dövüşten çok umutlu olma. Sonrasını bekle.
İşte ortağım işte yorum. :gamyon:
O ikisi yedi. Birde zopayı Law yesin. :D

:D Demek istegim yoruluyor nefes nefese kalıyor buda tek avantajı olan meyvesinin verimini düşürüyor. Başkaları gibi saatlerce kullanmıyor. Uzun süreli bir dövüşü aklına dahi getirmesin.
:sapkali::sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık