Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs Charlotte Cracker

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    272
İnanılmaz yoruyor deyince de çok oturmuyor bence. Enerjisini yiyor. İnanılmaz bir şekilde olsa zaten kullanamaz gücü. Her meyveninde böyle dezavantajları var ki Cracker'in de vardır. Cracker'in gücünü bilmiyorum. İzlemedim. Ama üstün haki sahibi Vergo'nun bütün haki kaplı vücudunu bölüyor.
Her meyvenin yok işte sıkıntı orda.Cracker denen adam Luffy'nin bisküvi askerleri yediği için kırıntılarından yeniden asker yapamamasına rağmen 11 saat boyunca asker spamlamış bir abi :D Baya yorabilir Law'ı.Ha wano sonu alır mı muhtemelen alır :D

Her meyvenin yok işte sıkıntı orda.Cracker denen adam Luffy'nin bisküvi askerleri yediği için kırıntılarından yeniden asker yapamamasına rağmen 11 saat boyunca asker spamlamış bir abi :D Baya yorabilir Law'ı.Ha wano sonu alır mı muhtemelen alır :D
Nasıl yok? Luffy'e kılıç ile dalsan kan akıtır, keser. Karasakal yakın dövüşte zayıf diye biliyorum. Meyvesinin öyle dezavantajı vardı. Croco suya karşı zayıf vs. Her meyve de vardır bence.

Nasıl yok? Luffy'e kılıç ile dalsan kan akıtır, keser. Karasakal yakın dövüşte zayıf diye biliyorum. Meyvesinin öyle dezavantajı vardı. Her meyve de vardır bence.
Herkese kılıç ile girsen kan akıtırsın,Teach'in meyvesi yüzünden ekstra acı çekme olayı var.Law'ın meyvesinin de sıkıntısı enerji harcaması fazladan işte.Law'ın meyvesinin fazla op olmasını biraz nötrlüyor işte bence bu.

Herkese kılıç ile girsen kan akıtırsın,Teach'in meyvesi yüzünden ekstra acı çekme olayı var.Law'ın meyvesinin de sıkıntısı enerji harcaması fazladan işte.Law'ın meyvesinin fazla op olmasını biraz nötrlüyor işte bence bu.
Bi zayıf nokta illa oluyor. Zaten bu zayıflıklar yenmeyi kolaylaştırıyor. Croco'da mesela. Su zaafiyetini öğrenmese Luffy mefta olmuştu. :D

Ben yanlış yazmışım B. haki konusunda Cracken çok güçlü oldugunu söylemek istemiştim.

Law direk Cracker açığa çıkarması birşeyi degiştirmez adam çok hızlı şekilde sınırsız asker yaratıyor. Savunma konusunda çok usta, bilmem kaç saat Luffy ile dövüştü Law meyveyi 3. kullanıştı bitiyor. Cracken B. haki konusunda Dof, Luffy hepsinden çok üstün. Luffy'nin kendisi söylüyor zaten. Law, Doffy'ye ağır kaybediyor çok net kısa galibiyet. Doffy gülerek kendinden o kadar eminki Law'ı yenicegine. Gelgelim G4 karşısında çaresiz kalıyor, burda Dof çok hasarlıydı falan filan diye rerörörö yapmaya gerek yok. Ne gelen vuruşlara dayanabiliyor nede kendisi vurduğunda bişey oluyor Luffy'ye. Tüm bunlar olmuşken Law, Cracken'i yener diyemez arada B. haki farkı çok fazla.
Tamam doğru B.Hakisi güçlü ama varsayımdan konuşuyoruz sonuç olarak bende diyorum ki misal vs atsa ikisi Vergo gibi geçse hakisini kesebilir, Doffy a karşı kaybetmesi ya da işte senin dediklerin Law ı zayıf yapmaz ki.. Luffy nin ön plana çıkacağı bir arcda Law dan star olması beklenemez zaten.. Senin dediklerin doğru şimdiye kadar olan şeyler ama olabilecek şeyleri göz önüne almaya çalışıyorum..

3 kere meyve kullanınca nasıl bitiyor? Adam meyvesini her zaman kullanır ama enerjisi bitiyor, yoruluyor. Rosa da çok kez kullandı sence 3 kere mi kullandı Rosada? Garanti yerlerde kullanmayı tercih ediyor, ayrıca Law sadece dövüş odaklı bir insan değil, hızlı analiz edip, planlı saldıran bir insan.. Bunlarda büyük etken bence sen demişsin ya Crakeri açığa çıkarsa bir şey değiştirmez diye? Nasıl değiştirmez neler neler olur, sınırsız asker yapmasının bir önemi yok ki. Odaya giren herkes telef olur zaten eninde sonunda Craker dövüşmek zorunda kalır, aslında Naminin yaptığı yağmur kadar Law ın odası işe yaramaz mı diyorsunuz?

Luffy nin ön plana çıkacağı bir arcda Law dan star olması beklenemez zaten..
Anlamıyorlar anlatamıyoruz. Law'a karşı dillerine destan oldu Doffy.

Oysa bu adam hiç zorlanmadan Bacca-Kinemon-Smoker-Vergo-Ceaser-Treboll-Hawkins'i aldı. Bu adamın seride dengi kimdir, net bir şey diyemiyoruz. Çünkü hiç dengiyle vs. attığı yok.

Anlamıyorlar anlatamıyoruz. Law'a karşı dillerine destan oldu Doffy.

Oysa bu adam hiç zorlanmadan Bacca-Kinemon-Smoker-Vergo-Ceaser-Treboll-Hawkins'i aldı. Bu adamın seride dengi kimdir, net bir şey diyemiyoruz. Çünkü hiç dengiyle vs. attığı yok.
Bu arc anlarız, artık Kaidou ya mı dalacaklar ayrılacaklar mı? Bakacağız.. zorlansa da alır Law. Her türlü hakide biter, alamasa bile Law ı güçsüz yapmaz bu .s Luffy de Nami olmasa alamayacaktı o zaman .s

Bu arc anlarız, artık Kaidou ya mı dalacaklar ayrılacaklar mı? Bakacağız.. zorlansa da alır Law. Her türlü hakide biter, alamasa bile Law ı güçsüz yapmaz bu .s Luffy de Nami olmasa alamayacaktı o zaman .s
Kaido'ya karşı Luffy-Kid-Law büyük rolü oynayacaksa Oda illa ki Kid'i de Law'ı da güçlendirir. Luffy'i saymıyorum o sürekli gelişiyor. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık