Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs Charlotte Cracker

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    272
Law alır bence. Epey ters yeteneği var. Kuklanın icindeki Crackeri ayağının dibindeki taşla yer değiştirir, sonrası Vergo vol 2. :)

Bu Sugar - Law combosuna döndü. Her süpriz saldırısı olan kazansın madem.
Güç söz konusu olduğu zaman herkes kendi kafasına göre bir kurgu yazar nasıl olsa. O yüzden çok boş buluyorum bu vs. konularını. :( Kata, Fuji ve ötesi yenilmez misal çünkü K. Hakileri iyi. :( Law'ın meyve beş milyarsa biz napalım? :(

Bisküviler Law için önemsiz bir ayrıntı olur. Law'a üstüklük sağlayan bir Cracker ihtimal vermiyorum.

Law gayet iyi kullanıyor meyvesini bence.
O meyve ile zaten olacağın taban seviye bu. Meyve mükemmel, çok fazla seçenek sunuyor sana, ucu açık ama Trao ise yeterince geliştirememiş kendini ki hayatının intikamını alması için Luffy'e güvendi.

Yoksa Dof'a, nihai atağını yaptığı halde başarısız olmasını nasıl açıklarız. Kendi bile şoka girip ağlamaklı oluyor, her şeyi yaptım ama başarısız oldum diye. Law buraların, en üst ligin adamı değilmiş bunu gördük Dressrosa'da.

Aslında o güçle Law'ın saniyesinde alması lazım ama One Piece logic. G4'ün zar zor indirdiği birini Law nasıl alabilir ki!?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık