Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Charlotte Cracker

Cracker Vs Law

• Law kazanır

• Cracker kazanır

• Kararsızım

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Senaryo saçmalıklarıyla 11 saat karşı karşıya atılan vsyi bir mi tutuyorsun.Çok zamanı vardı krakerin ama askerleri savunma için kullanmayı seçti.G4 formuna denk olan biri o kadar askerle aynı anda saldırsa mahvederdi luffyi.Ancak en fazla hıza ayak uydurabildiği fiziksel olarak ezileceği için çareyi askerlerle savunma yapmakta buldu muhtemelen.Aksi takdirde dövüşün bitmesi 1 saati geçmezdi.Dövüşün bu kadar uzama sebebi bu.Tamamen krakerin savunmaya çekilmesi.
Zaman ile alakalı bir şey yokki benim attığım resimde lawın eli kolu bağlı tek başına bir Luffy var orada üstelik Pica'da var gayet alabilecek güçte ve pozisyondayken işi oyuna döküyor kibrine yenik düşüyor.Cracker da olduğu gibi.Savunmalık bir olaya çekilmesine gerekicek bir durumu yok adamın b.hakisi g4 zarar verebiliyorken kibrine yenik düşüyor aç bak istersen adam bas baya seni patlatarak yeneceğim diyor.Ama hepimiz biliyoruz ki Luffynin mide olayını hesaba katamıyor Luffynin dövüşü kazandığı bölümün adı bile "Şişmanlığın Gücü" öyle bir durum yaratılıyor çünkü Luffy daha nerede kullabilecek Full Tank Man modunu Allah aşkına.

Son düzenleme:
Tek vuruş yapsın devam etmesin bu g4'ten çıkmasını gerektirmiyor. G4 ile onları sırtına alıp bile uçabilir. Ya da kendilerine yol açmak için uğraşabilirdi. G4'ten bilerek çıkıp öyle kötü duruma düşmeyi neden göze alsın? Adamlar çemberin içinde kalmış orda ve Luffy daha fazla rol alması gerekiyorken g4'ten çıkıp öyle bir duruma düşecek? G4'ten kendi isteğiyle çıkan adam neden enerjim tükeniyor desin? Hiç mantıklı değil Mahir.
Mantıklı olmayan şey benim fikrim değil, mangakanın kurgusu, E. ODA sıvamış diģer bir anlatımla. :) çok güzel anlatıyorsun, mantığını oturtmaya çalışıyorsun ama olmuyor, mantıksız çünkü. BMye vurunca kucakta taşınan adam, 30 saniye sonra Proya hakili gatling yapıyor sonra da şaşırıyor ulan logiaya işleyen şey nasıl buna işlemiyor diye. :) öte yandan o ana kadar olan kısimlarin hepsini görmezden geliyorum bak. Luffy Sanjinin yemeğini yiyor, kalede uyuyor, düğün pastasından da yiyor, kimseyle dövüşmüyor ama BMnin karşısına gelince tek yumrukta perte çıkıyor, kim bu adam, 10 dakka dinlenince KKG vuran Luffy, saatlerce yedi içti uyudu tek yumruğa söndü. Buna kulp bulmaya gerek yok. Dediğin gibi mangaka böyle çiziyor ama bu durum kurgunun saçma olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Tutarsızlıklar zinciri resmen. :)

Senaryo saçmalıklarıyla 11 saat karşı karşıya atılan vsyi bir mi tutuyorsun.Çok zamanı vardı krakerin ama askerleri savunma için kullanmayı seçti.G4 formuna denk olan biri o kadar askerle aynı anda saldırsa mahvederdi luffyi.Ancak en fazla hıza ayak uydurabildiği fiziksel olarak ezileceği için çareyi askerlerle savunma yapmakta buldu muhtemelen.Aksi takdirde dövüşün bitmesi 1 saati geçmezdi.Dövüşün bu kadar uzama sebebi bu.Tamamen krakerin savunmaya çekilmesi.
Nami nerede bu denklemde? Craker 11 saat meyve gücü işlevsizken dövüşmüş. O sert askerler olmadığı halde, Nami ve ormanın da yardımına rağmen 11 saat yenemeyen Luffy burada. Çünkü savunmada kalmak da bir yana, mangada da geçtiği gibi sürekli kaçmış.

Edit: Ayrıca acelesi olan da Luffy idi.

Zaman ile alakalı bir şey yokki benim attığım resimde lawın eli kolu bağlı tek başına bir Luffy var orada üstelik Pica'da var gayet alabilecek güçte ve pozisyondayken işi oyuna döküyor kibrine yenik düşüyor.Cracker da olduğu gibi.Savunmalık bir olaya çekilmesine gerekicek bir durumu yok adamın b.hakisi g4 zarar verebiliyorken kibrine yenik düşüyor aç bak istersen adam bas baya seni patlatarak yeneceğim diyor.Ama hepimiz biliyoruz ki Luffynin mide olayını hesaba katamıyor Luffynin dövüşü kazandığı bölümün adı bile "Şişmanlığın Gücü" öyle bir durum yaratılıyor çünkü Luffy daha nerede kullabilecek Full Tank Man modunu Allah aşkına.
Orada senaryo tamamen arc uzasın gelişmeler olsun diye mangakanın yaptığı birşey o an vs attırmıyor işte.Fakat cracker için ormanda vs başlamasına karar vermiş senaryonun sonuç olarak geldiği nokta açısından.

B.hakisi zarar verebiliyorken patlatayım mı demiş.:hoo: Yoksa kestiği yerde odun keser gibi bıraktığı için mi kesmiş..... Yahu alsın kılıcı o zaman çatır çutur kessin yemesini niye bekliyor.Azıcık mantıklı olun yahu.

Adam o kadar çaresizdi ki baktı birşey yapamayacağını anlayınca Luffy'nin kendi kendini bitirmesinden medet umdu.Luffy büyük açık verdi saldırayım başarılı olurum diye düşündü mallığının kurbanı oldu.

Mantıklı olmayan şey benim fikrim değil, mangakanın kurgusu, E. ODA sıvamış diģer bir anlatımla. :) çok güzel anlatıyorsun, mantığını oturtmaya çalışıyorsun ama olmuyor, mantıksız çünkü. BMye vurunca kucakta taşınan adam, 30 saniye sonra Proya hakili gatling yapıyor sonra da şaşırıyor ulan logiaya işleyen şey nasıl buna işlemiyor diye. :) öte yandan o ana kadar olan kısimlarin hepsini görmezden geliyorum bak. Luffy Sanjinin yemeğini yiyor, kalede uyuyor, düğün pastasından da yiyor, kimseyle dövüşmüyor ama BMnin karşısına gelince tek yumrukta perte çıkıyor, kim bu adam, 10 dakka dinlenince KKG vuran Luffy, saatlerce yedi içti uyudu tek yumruğa söndü. Buna kulp bulmaya gerek yok. Dediğin gibi mangaka böyle çiziyor ama bu durum kurgunun saçma olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Tutarsızlıklar zinciri resmen. :)

Söylediklerin aynen doğru.Luffy'de haki bitme olayı falan yok.Allah aşkına kaç kez gösterdi mangaka Luffy g4'ten çıkınca ne hale düştüğünü.Ben o sayıdan beri bas bas bağırıyorum orada ölme bitme olayı yok.Tek yumrukla olmaz.Sanji'ye verdiği sözü tuttu çıktı formdan vurduktan sonra.Sonrasını hesaba katmamış olabilir orada Luffy o kadar ayrıntılı düşünen biri değil.Sonrasında da zor duruma düştü Sanji destek oldu.

Hakisi bitti diyenler tamamen yanılıyorlar.O kadar eminim bu konuda yanlışsa 1 ay ban atsınlar bana.Yanıldıkları akılla mantıkla bu kadar ortada olmasına rağmen hala aynı muhabbet sürüp gidiyor.Yanlış yorumluyorlar daha doğrusu yorumlamasını bilmiyorlar denebilir.

Nami nerede bu denklemde? Craker 11 saat meyve gücü işlevsizken dövüşmüş. O sert askerler olmadığı halde, Nami ve ormanın da yardımına rağmen 11 saat yenemeyen Luffy burada. Çünkü savunmada kalmak da bir yana, mangada da geçtiği gibi sürekli kaçmış.

Edit: Ayrıca acelesi olan da Luffy idi.
11 saatte bir Nami'yi aradan çıkaramıyorsa gitsin intihar etsin.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık