Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Town of Salem (2014)

Ben öldürme diye yalvarırken cevap olarak sadece gülmenle kalacaksın aklımda bundan sonra dkasjdsakl
Ben de @Tombe 'den özür dileyeyim hevesini kursağında bıraktığım için, umarım tekrar mayor olabilirsin :D
İnfaz edeceğim kişiler ölürken mutlu bir şekilde ölsünler diye onlara random atarak gülmek istedim. Aslında içim kan ağlıyordu :s

Bana güldüğünü hiçbir zaman unutmayacağım. Demir parmaklıklar kapanmadan, ölüm fermanımı imzaladın. Hatta diğer tur seni aradım ben, isim değiştirmişsin. Yoksa seni öldürecektim. :d
Diğer tur beni aramana gerek yoktu aslında. Sen öldükten sonra geriye bir sürü kötü adam kalmış. Salak gibi Mihawk'a tek attım dediğim için hak ettiğimi çok çabuk buldum. :D

İnfaz edeceğim kişiler ölürken mutlu bir şekilde ölsünler diye onlara random atarak gülmek istedim. Aslında içim kan ağlıyordu :s

Diğer tur beni aramana gerek yoktu aslında. Sen öldükten sonra geriye bir sürü kötü adam kalmış. Salak gibi Mihawk'a tek attım dediğim için hak ettiğimi çok çabuk buldum. :D

Ona çok güldüm ya, kendini savunmaya çalıştığın 4 kişiden 3'ü vampirdi zaten. :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık