Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Town of Salem (2014)

Açıklama yok. Yapımcılar 26 Mart'ı bekleyin diyor. Benim fikrimi soracak olursan, öfkeli bir çiftçiye benziyor bu karakter. Kasaba halkı tarafında olabilir, ama yapacağı hatalarla da kasabadakilere ölüm saçabilir. Öfkeli kalabalıkların yaptığı linç eylemlerini temsil edeceğini düşünüyorum.
Önceki haberde yeni gelecek karakterler için haince yazmışlar. Muhtemelen town için olumsuz bir karakter olacak. Sanırım sırayla her grup için olumsuz nitelikte bir karakter çıkaracaklar.

Coven modunu da alabilirsiniz 10 liraya. VIP, Coven Town Traitor, Lover gibi modlar sarıyor baya. Her hafta biri oluyor sırayla.

Önceki haberde yeni gelecek karakterler için haince yazmışlar. Muhtemelen town için olumsuz bir karakter olacak. Sanırım sırayla her grup için olumsuz nitelikte bir karakter çıkaracaklar.

Neutral Evil türünde çıkar büyük ihtimal. Her oyunda olacak mıymış acaba?

Coven modunu da alabilirsiniz 10 liraya. VIP, Coven Town Traitor, Lover gibi modlar sarıyor baya. Her hafta biri oluyor sırayla.

Neutral Evil türünde çıkar büyük ihtimal. Her oyunda olacak mıymış acaba?
Bir bilgi yok, üstteki silüet görselinden bir hafta sonra pilgram açıklandı, yani sırayla hepsini sürecekler gibi piyasaya. Ben oynuyorum hala ara sıra ama denk gelemedim sana.

1-2 sayfa önce fikrimi yazmıştım, yapacağı hataların bedeli ağır olan bir kasaba karakteri olabilir. Linç eden kalabalığın başında bulunabilecek bir tip gibi.

Bu arada, güncellemeden sonra forumca oynamayı planlıyoruz. Gelmek ister misin?

Bir ara Among Us da oynayın tekrardan. Siz Among us oynarken vardım ama T.O.S oynamaya başladığınızda yoktum öğrenemedim T.O.S'u :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık