Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Samsung s20 kullaniyorum ama sorun ondan degil. Japonyada yasiyorum ve uygulama sadece Turkiye icin sanirim. Boyle turk yazilimlarini falan gorunce deneyip yorumlamak hosuma gidiyor. Hem gelistirilmesi icin belki birkac yorumum ise yarar diye isteyeyim dedim. :good:
Hacı bizim şu an telife karşı savunmamız sadece türkiye pazarına çıkıyoruz uygulamayı idi, şimdi yavaş yavaş ülke sayısını arttırıp deniycez eğer yine bi sıkıntı çıkmazsa gerek kalmıycak zaten güzel olucak :D Discord kullanıyosan Osein#7123 ekle orada biz beta uygulaması falan paslaşıyoruz bikaç kişi aramızda yeni özellik isteklerini falan konuşuyoruz seni de alırız fansubun discorduna

Haftaya ayın 15 de bölüm var mı bu ayın ortasın da cıkacak deniliyordu.?
Kasım'ın ortasında demişti pazertesi çıktığını düşünürsek ayın 16sında gelir sanırım 11 gün daha dayanın
-açıklamayı kendi blogunda yaptığını düşünürsek büyük ihtimalle İngilizcesi bir hafta sonradan çıkar-

En son ne olduğunu bile unuttum ben,galiba Yasratcha oyun falan demişti o aklımda kalmış.:bilmem:
Ben erken olduğunu bile düşünüyorum. Adam her hafta o uzun bölümleri çıkarmaya zorlandı. Naver zorladı saolsun. Adam bölüm yayınlamadığında para alıyormuş bir de. Herhangi bir bağış hesabı da yok. Sağlığını bozup hxh gibi 40 yılda bir bölüm beklemektense bölümleri uzun uzun beklemeyi tercih ederim.

Ben erken olduğunu bile düşünüyorum. Adam her hafta o uzun bölümleri çıkarmaya zorlandı. Naver zorladı saolsun. Adam bölüm yayınlamadığında para alıyormuş bir de. Herhangi bir bağış hesabı da yok. Sağlığını bozup hxh gibi 40 yılda bir bölüm beklemektense bölümleri uzun uzun beklemeyi tercih ederim.
Katılıyorum sonradan daha kötü olup seriyi salabilir şuan güzel gidiyor seri çarpık herhangi bir şey yok acele etmesini bende istemem.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık