Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Ne diyorsun, çizimlere girmeden bir değerlendir.
Çok iyi bir temel atılmış. Tam sonda kimin eli kimin cebine girmiş muhabbeti bayağı kafa karıştırıcı. Yu Hang Sung mesela. Herif o kadar çok farklı aksiyona girdi ki, Luffy'nin Robin'e olan ilk tepkileri gibi tepki veriyordum.
1.00'dan itibaren.
Harbiden. Hiç mi sövmek istemiyorsun malum şahsa?
Malum şahıs büyük bir sövgüyü hak ediyor gerçekten.Yani kabul et teklifi beraber devam edin değil mi? Ama hızlı okuduğumdan mı bilmiyorum, son yaptığı şey biraz garip geldi. En başından planlanmış bir aksiyon gibi gösterildi gibi ama oraya gelene kadar bazı şeyler olmasa, karşılaşma bile olmayacaktı. Tabi neden neden diye soruyorum, neyse öğreniriz ileride diyorum, hadi bakalım.

Çok iyi bir temel atılmış. Tam sonda kimin eli kimin cebine girmiş muhabbeti bayağı kafa karıştırıcı. Yu Hang Sung mesela. Herif o kadar çok farklı aksiyona girdi ki, Luffy'nin Robin'e olan ilk tepkileri gibi tepki veriyordum.
1.00'dan itibaren.

Malum şahıs büyük bir sövgüyü hak ediyor gerçekten.Yani kabul et teklifi beraber devam edin değil mi? Ama hızlı okuduğumdan mı bilmiyorum, son yaptığı şey biraz garip geldi. En başından planlanmış bir aksiyon gibi gösterildi gibi ama oraya gelene kadar bazı şeyler olmasa, karşılaşma bile olmayacaktı. Tabi neden neden diye soruyorum, neyse öğreniriz ileride diyorum, hadi bakalım.
Yuri'nin yanında gördün ama ilk kısımda tam önemi kavranamıyor bu rehberlerin seri içinde rolü baya büyük. Ben o neden nedenleri buna bağlamıştım hala emin olmamakla beraber :D
Yu Hang Sung ile Koon aynı kumaş karakterler insanı hep şaşırtıyorlar :respect:

Seriye tekrar başladım ve 2.sezonun bu kadar hoşuma gittiğini unuttuğumu farkettim. Wangnan, Akraptor vs. özlemişim. Çok güzel takımdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık