Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Yeşil Nisan ile ilgili teori var mı? Onu diğerlerinden daha özel kılan ne acaba? Siyah Mart'a nazaran çok insaflı olduğunu gördük. Ama Mansherry'nin onu isteme nedeni merak uyandırıyor bende.

Yeşil Nisan ile ilgili teori var mı? Onu diğerlerinden daha özel kılan ne acaba? Siyah Mart'a nazaran çok insaflı olduğunu gördük. Ama Mansherry'nin onu isteme nedeni merak uyandırıyor bende.
Sıralama ile alakalı olabilir. Kendisinde Mayıs varken belki Nisan onunla uyumlu olup delirmemesini sağlayacak.
Saçma oldu bu. O zaman Mart ile Nisan uyumlu olmalıydı değil mi?

Rachael ikici kata çıktığında bir yaratıkla beraber çıktıydı. Sonra bu adam Bam'a kafa tuttu Kafes'de. O yaratık ne iş?

Sıralama ile alakalı olabilir. Kendisinde Mayıs varken belki Nisan onunla uyumlu olup delirmemesini sağlayacak.
Saçma oldu bu. O zaman Mart ile Nisan uyumlu olmalıydı değil mi?

Rachael ikici kata çıktığında bir yaratıkla beraber çıktıydı. Sonra bu adam Bam'a kafa tuttu Kafes'de. O yaratık ne iş?
Gustav'ın hediyesiydi o. Başta Baam'a birkaç çizik bıraktı, Baam farketmedi. Sonra Androssi ile Rachel savaşında çıktı Hockney birini ölüme yakın gördü. Sonra A.A için Baam vs Rachel olduğunda Baam fişini çekti onun.
Ha sen o kuralsıza diyorsan 1. kat gardiyanı H'li bir şey tarafından yaratılmıştı. Rachel'e şans vermek için. Sonra o ve Rak sınavı direk geçtiler sonra piyasadan kayboldu.

İlk bölümü izledim, çizgi romanını okuduğum zamandan daha çok keyif aldım, özellikle çizimlerini çok beğendim. Bana 2000ler'in animelerini anımsattı, renkler çok güzel harmanlanmış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık