Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
ilk sezonun başında soğursan normaldir. Çizim kalitesi baya güzelleşecek ve karakterler koca kafalı 9 yaşında çocuk kalmayacak merak etme.
Karakter gelişimi iyi, şu Rachel'in bir esprisinin çıkmasını o kadar istemiyorum ki anlatamam. Boş çar olarak kalır umarım ve ölür. Urek Mazino, cehennem vatandaşı eleman, Ran, Hatsu, Yuri, Jinsung derken efsane karakterleri var. Ama o cehennem katındaki elemanı çözemedim, kim o ben mi bir şey kaçırdım? ( Seviyeci öldüren eleman )

Karakter gelişimi iyi, şu Rachel'in bir esprisinin çıkmasını o kadar istemiyorum ki anlatamam. Boş çar olarak kalır umarım ve ölür. Urek Mazino, cehennem vatandaşı eleman, Ran, Hatsu, Yuri, Jinsung derken efsane karakterleri var. Ama o cehennem katındaki elemanı çözemedim, kim o ben mi bir şey kaçırdım? ( Seviyeci öldüren eleman )
Daha da birçok güzel karakter giriyor ileride ama şu elemanı daha spesifik tarif et kimi kast ettiğini anlamadım cehennem katını okuyalı çok oldu :confused:

Rachel’ın bi hizmetçi olduğu baya tahmin edilen bişey biliyorum. Bam’a bakması da zorunluydu muhtemelen. Flashback’lerde saçından sürükleyerek dışarı çıkardıkları görülüyordu. Ama bu wangnan’la konuşmalarını unutmuşum ben. Harbiden bildiğin hizmetçiymiş kız. Kıyafet katlama, temizlik yapmadan falan anlıyor.

“Fisherman” gibi rollerin yanında bi tane “köle” rolü olsa kız kullanışlı aslında:D

Enryuu kulenin dışındaki tanrının elçisi. Kendine verilen görevi yapıp sonra yokoldu. Kişiliği yoktur belki de.

kulede şimdiye kadar görülen en güçlü ikinci kişi kabul ediliyor. Zahard bile üç.

Umarım ölmemiştir yav. :) Çok teşekkürler. :sapkali:
Büyük ihtimalle tekrar görülmeyecek bir karakter, zira adam sadece dikeni bırakmak için kuleye girdi. Üstüne gardiyanı öldürüp hadi bana eyvallah dedi. Enryuu ötekiler gibi kat çıkmadı. Aniden 43. katta belirdi. Geçmişi gösterirken kapıyı açmasından böyle bir sonuca varıyorum. Baam'ın ilk kat için açtığı kapıyı Enryuu o katta açıverdi. Fakat umarım serinin sonunda tamamen görmek nasip olur.
Phantaminum ise birinci olan karakter. O daha meçhul. Hiçbir bilgi yok. Belki o da serinin sonunda görülür.

Büyük ihtimalle tekrar görülmeyecek bir karakter, zira adam sadece dikeni bırakmak için kuleye girdi. Üstüne gardiyanı öldürüp hadi bana eyvallah dedi. Enryuu ötekiler gibi kat çıkmadı. Aniden 43. katta belirdi. Geçmişi gösterirken kapıyı açmasından böyle bir sonuca varıyorum. Baam'ın ilk kat için açtığı kapıyı Enryuu o katta açıverdi. Fakat umarım serinin sonunda tamamen görmek nasip olur.
Phantaminum ise birinci olan karakter. O daha meçhul. Hiçbir bilgi yok. Belki o da serinin sonunda görülür.
Baam ve Enryuu görüşmesine %100 gözüyle bakıyorum. Tekrar göreceğimizden eminim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık