Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
@Elodin hazır seni bulmuşken kafama takılan birşey vardı cevaplarsan sevinirim.Şimdi kule 3 kısma ayrılıyor iç, orta ve dış kule olarak.Orta ve dış kulede krallıklar var yani yaşayan insanlar mevcut.Benim anladığım bizim hikayemizin geçtiği kule iç kule, kuralsızlar bu kulenin kapısını açıp giriyorlar ve normal kurallılarıda heaodon orta ve dış kuleden seçip alıyor.Çünkü herkes kulenin dışından gelmiş ama kimse yıldızları görmemiş ve urek bile kulenin dışına çıkmak istiyor.İç kuledekiler diğer bölgelere seyahat edebiliyor misal white dış kulede katliam yapmasıyla ünlü.İç kulede shınso kullanmada ünlü ırklar var ve 10 aile tırmanırken yardım filan etmişler hatta dowon ailesi zahard gelmeden önce var gibi geliyor.Abi o zaman kulenin misal son katından öncede aileler ve yaşam formları olmalı dimi.Şuraya kadar bir sıkıntı var mı yada sen ne düşünüyorsun bu konuda.Yanıtlarsan on numara olur

@Elodin hazır seni bulmuşken kafama takılan birşey vardı cevaplarsan sevinirim.Şimdi kule 3 kısma ayrılıyor iç, orta ve dış kule olarak.Orta ve dış kulede krallıklar var yani yaşayan insanlar mevcut.Benim anladığım bizim hikayemizin geçtiği kule iç kule, kuralsızlar bu kulenin kapısını açıp giriyorlar ve normal kurallılarıda heaodon orta ve dış kuleden seçip alıyor.Çünkü herkes kulenin dışından gelmiş ama kimse yıldızları görmemiş ve urek bile kulenin dışına çıkmak istiyor.İç kuledekiler diğer bölgelere seyahat edebiliyor misal white dış kulede katliam yapmasıyla ünlü.İç kulede shınso kullanmada ünlü ırklar var ve 10 aile tırmanırken yardım filan etmişler hatta dowon ailesi zahard gelmeden önce var gibi geliyor.Abi o zaman kulenin misal son katından öncede aileler ve yaşam formları olmalı dimi.Şuraya kadar bir sıkıntı var mı yada sen ne düşünüyorsun bu konuda.Yanıtlarsan on numara olur
Evet gordugumuz kadariyla Zahard gelmeden once de kralliklar ve cesitli, su ankine gore ilkel, shinsoo kontrol yontemleri vardi. Ama bu ilkellik ayni zamanda da saflik demek, Kallavan Dowon'un bekcisi hakkinda boyle bisi demisti sanirim. Rak'in irkina ait olan elementsel kontrol de basit olsa da guclu bir temeli var.
O zamanlar bu kralliklar, kabileler kuleyi tirmanamasa da birbirleriyle ve kulenin sartlariyla mucadele ettiklerinden olsa gerek hic de yabana atilmayacak seviyelere ulasmislar ve dedigin gibi sonraki katlarda Zahard'i kral yapan kontrattan ve onun hukmunden muaf guclu kisiler ve irklar var muhtemelen.
134 kattin dis kisimlarinin da Zahard'i duymayacak kadar irak oldugu soylendi ama sonucta Zahard'i kral yapan kontrat onlari da bir sekilde kisitliyor olmali, ki Evankhell'in motivasyonu da bununla ilgili muhtemelen.

Bir sorum olaçak baam icindeki mavi bari nin gücünü kullanıyo mu yoksa kullandığı ruhların gücü mü.?

Son düzenleme:
Bir sorum olaçak baam icindeki mavi bari nin gücünü kullanıyo mu yoksa kullandığı ruhların gücü mü.?
mavi bari dikeni kullanabilmesi için var diye biliyorum haricinde kırmızı bari gibi kullanabildiğini kullandığını görmediğimizden bence hayır, ölüm katına giriş kısmında bu ruhlar bana emanet onları korumak istiyorum o yüzden sadece kendi ruhumu verebilir miyim? demişti yani o ruhların gücünü kullanmak değil koruma amacı içinde

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık