Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Bu Zahard ne ayak ya? Millete gidiyor şu gelecek, bu gelecek falan diyor. Hem de orada ki hali genç yani...

Nereden biliyor tüm bunları?
Kaderini biliyor muhtemelen. Trendeki Zahard Baam'ın gerçek zahardı eğlendireceğini düşünmüştü. Muhtemelen Zahard da kendisine bir macera bulduğunu düşünüyor olabilir.

Düşük bir ihtimal de, gördüğümüz kişinin bir prens olması

Kaderini biliyor muhtemelen. Trendeki Zahard Baam'ın gerçek zahardı eğlendireceğini düşünmüştü. Muhtemelen Zahard da kendisine bir macera bulduğunu düşünüyor olabilir.

Düşük bir ihtimal de, gördüğümüz kişinin bir prens olması
Kaderini bilse bile burada gösterilen Zahard daha genç yani zirveye ulaşmış hali mi bilmiyorum fakat olmadığı olası geliyor bana. Nasıl başka birinin kaderini bile anlık olarak etkiliyor ve bunu bilebiliyor merak ettiğim o. Yoksa tahminlerde bulunabilir veya geleceği görebilirsin fakat onun yaptığı bambaşka bir şey.

Zannetmiyorum prens olduğunu ama olabilir yani ihtimal var. Fakat Zahard olması ihtimali daha fazla...

Kaderini bilse bile burada gösterilen Zahard daha genç yani zirveye ulaşmış hali mi bilmiyorum fakat olmadığı olası geliyor bana. Nasıl başka birinin kaderini bile anlık olarak etkiliyor ve bunu bilebiliyor merak ettiğim o. Yoksa tahminlerde bulunabilir veya geleceği görebilirsin fakat onun yaptığı bambaşka bir şey.

Zannetmiyorum prens olduğunu ama olabilir yani ihtimal var. Fakat Zahard olması ihtimali daha fazla...
O kahraman zaharda düşman değil mi? Düşmanını tanımıyor mu? Bence o zahard değil ya da bir bit yeniği var orada kafam karıştı. @Elodin belki bizi aydınlatır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık