Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
@Roronoa Zoro
Baam iyidir iyi. Tipik ana karakterlerden farklı bir yapısı var. Bu yönüyle hoşuma gidiyor. Androssi ise son zamanlarda tipik bir tsundere olmaya başladı. Düşüşte kendisi. :S
Baam cidden farklı. Farklı olmasa seriyi bu kadar okuyamazdım belki de. Çünkü onun üstünde çok yoğun bir odak var. Çekilmez olurdu öbür türlü.
Androssi konusunda sana katılıyorum. Rachel'in üstüne düştüğü kadar, Androssi'nin üstüne düşmüyor. Bu anormal bir şey değil ama beni sinirlendiriyor. Çok yüzeysel işlemeye başladı karakteri. Hatta işlemiyor desek yeridir. Yine de seviyorum ama. İleride daha güzel işleyeceğini umuyorum. Özellikle prenseslikten vazgeçme meselelerinde üstüne düşecek mecbur. Bakalım.

Baam cidden farklı. Farklı olmasa seriyi bu kadar okuyamazdım belki de. Çünkü onun üstünde çok yoğun bir odak var. Çekilmez olurdu öbür türlü.
Androssi konusunda sana katılıyorum. Rachel'in üstüne düştüğü kadar, Androssi'nin üstüne düşmüyor. Bu anormal bir şey değil ama beni sinirlendiriyor. Çok yüzeysel işlemeye başladı karakteri. Hatta işlemiyor desek yeridir. Yine de seviyorum ama. İleride daha güzel işleyeceğini umuyorum. Özellikle prenseslikten vazgeçme meselelerinde üstüne düşecek mecbur. Bakalım.
Evet, çok fazla karakter olsa da bütün kameralar Baam'a çevrilmiş durumda. Baam çekilmez olsaydı seriyi takip etmek zorlaşırdı. Her ne kadar her şey ana karaktere bağlı olsa da Baam'ın Zoro'su olan Koon reisin askerleriyiz!

Baam iyidir iyi. Tipik ana karakterlerden farklı bir yapısı var. Bu yönüyle hoşuma gidiyor.
Çok kullanıyorlar bu çocuğu :/ Nereye çeksen oraya gidiyor gibi şu anlık. Ha bu onun da işine yarıyor mu? Evet. Ama yinede pek içime sinmiyor benim... Seri de kendisinden büyük çok şey var hikayesel olarak. Gene geldim muhaliflik yaptım ya ahahahaha :D

Çok kullanıyorlar bu çocuğu :/ Nereye çeksen oraya gidiyor gibi şu anlık. Ha bu onun da işine yarıyor mu? Evet. Ama yinede pek içime sinmiyor benim... Seri de kendisinden büyük çok şey var hikayesel olarak. Gene geldim muhaliflik yaptım ya ahahahaha :D
Yap yap muhaliflik iyidir. :D Ben Baam kadar karakter gelişimi yaşayan başka bir karakter görmedim. Gerçi gelişim kısmı kişisel yoruma girer, değişim diyeyim en iyisi. Her bölümle birlikte biraz daha eski saflığından uzaklaştı. Hele son bölümlere baktığımızda iyice belli oluyor bu. Her geçen süre zarfında biraz daha az kullanılabilir bir hale bürünüyor. Bunu gözlemleyebilmek güzel bir şey bence. Yakında kullanılmaktan tamamen çıkıp kullanan karakter olmaya başlayacak diye korkuyorum. :/

Yap yap muhaliflik iyidir. :D Ben Baam kadar karakter gelişimi yaşayan başka bir karakter görmedim. Gerçi gelişim kısmı kişisel yoruma girer, değişim diyeyim en iyisi. Her bölümle birlikte biraz daha eski saflığından uzaklaştı. Hele son bölümlere baktığımızda iyice belli oluyor bu. Her geçen süre zarfında biraz daha az kullanılabilir bir hale bürünüyor. Bunu gözlemleyebilmek güzel bir şey bence. Yakında kullanılmaktan tamamen çıkıp kullanan karakter olmaya başlayacak diye korkuyorum. :/
Baam'ın gelişimi ve değişimini inkar etmek ayıp olur ya zaten. Saygım sonsuz o konuda. Ben ilk çömlek deneyimi sonrası yapmam dediği şeyleri zorunluluktan dolayı yapmasını yadırgadım biraz. Biraz da Zahard'dan ötürü sanırım :oleyo:
Devrimci yapısına bürünmesi gerekliydi kuleyi değiştirebilmesi için. Ya da yazar bize bir şeyler söylemeye çalıştı muhtemelen "çömleği tadıp kuleyi tırmananlar illa ki değişime uğrayacaktır" mottosu ile. Bilmiyorum ya Baam reyizi seviyoruz fakat maceracı Zahard'ın değişimi nedense beni daha çok heyecanlandırıyor :rolleyes:

Son birkaç bölümü okumamıştım bak. Bir karpuz kabuğu sokmadın değil hani aklıma :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık