Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Biraz analiz edecek olursak: Siu ileri geri yapmış zamanla ilgili, kronolojik olarak gidelim:

- Madoraco Atölye'de güvenilmez biri olduğunu kanıtlamıştı, yine anlaşmayı bozacakken Karaka, Evakhell ve White beliriyor. Kule'de yüz yüze tanışmadığın kişileri simaen tanımıyorsundur( :) ) Kuralına binaen Mado bunları tanımıyor ve diğer ikisi de sıkılmış biçimde konuşma işini Mado'yu tanıyan Karaka'ya bırakıyorlar. Ve herhalde aralarında böyle bir ittifak geliştiğini de böyle güvenilmez birine açıklamak çok mantıklı değil.
Mado'nun FUG'la sadece ticaretle ilgili bir ilişkisi var sanıyordum ben ama inaktif olan Avcılardan birinin adamıymış ki bu yeni avcımızın da ismi Pepomemo Seto'ymuş. Aslında Atölye'de bu karaktere de küçük bir gönderme yapmş Siu.
Sonuç olarak acemi Avcı Karaka kendisine ait bir ordusu olmadığı ve yaşlılarla da arası kötü olduğundan aktif avcılardan birinden yardım almak istiyor, tabi FUG'da Avcıların her birinin kendi amaçları ve kendi işleri var, öyle kolay kolay yardım edecek gibi durmuyor Mado'nun tepkisine ve Yama'nın profilini göz önüne alırsak.
Buradan da sayının sonunda Baam'ın 2 yıl sonraki haline atlıyoruz. Evankhell'in onu saf gücünü geliştirmek konusunda ne kadar başarılı olduğunu görebiliriz belki rakibi 6 bang kullanıyor, ve bu yeni karakter de Yama'nın kafes dövüşçüleriyle ilgili bir görevliymiş. Yani o iki yılda her ne olduysa günümüzde Baam Yama'yla bir şekilde ilişkili bir şeyler yapıyor.

- Koon kısmına gelirsek, Wolhaiksong'dan Yeon Woon isimli birinin Koon'un buzunu çözebileceğin söylemişti Evan. Ancak bu adam başını alıp gitmiş o yüzden Koon ve Leeso takımıyla beraber Evan Yeon Woon'u aramaya başlıyor. 2 yıl sonra Baam'ı gördüğümüz zaman dilimindeyse de takım aradıkları yere yaklaşmış gibi bir görüntü var.

-Ayrıca yan karakterleri sevmiyorsanız müjdeler olsun, savaştan sonra pılı pırtı toplayıp ayrılmışlar. Sachi ve Boro Baam onlara Cehennem Treninde yardımcı olduğu için borçlarını geri ödemek babında takımdaydılar. ama tabi artık ayak uyduramayacakları noktaya doğru yaklaşıyorlardı. Phonsekaller ve Bero ise bir türlü gelmeyen Eurasia arcı için tanıtılıp uzaklara yollandılar görünüşe göre.

Savaştan birkaç ay sonraysa Yihwa ve Danhwa Levy'nin takımından biri tarafından fena halde yaralanmışlar bu eleman da Baam'ın 2 yıl sonraki gücünü üstünde göstereceği kişi olursa şaşırtıcı olmaz o balondışılara bakarsak.

Horyang-Androssi kısımlarını atlayacağım çok uzun oldu ve son olarak Aple ve Michael'ın yanında cüsseli 'Krrrrr'' sesi çıkaran gizemli biri var... evet Rak'ın baş düşmanı Akryung geri dönmüş tahminlere göre.

Not: Spoilerlara baktım malesef ama bağımsız yazmaya çalıştım :(

@Elodin ya bu Androssi'nin sorguya çektiği elaman kimdi? Ben onu hatırlıyorum bir yerden ama ismini çıkaramadım bir türlü :(
Traveler nami diger Seyyah, One shot One Opportunity oyununda Androssi ve Baamla karsilasmisti. Atolyeden sonraysa Cassano onlarla gelmesine izin vermisti. Son Istasyon savasinda Androssi rehineleri kurtarirken Yura'yi Rachel'la olume terketti ama Seyyahi kurtarmayi secmisti.

line hala çevirmemiş geçen haftaki bölümü. o zaman yarın da line'dan ümit yok ?
Belli olmaz, ısrarla sessizliklerini koruyorlar :/
Jaminibox'ın geçen haftaki bölümü geri çekme sebebi: sizin benim gibi internetten bedava manga okumaya alışmış redditörlerin, ToG 3. parti bir sitede çıkınca kıyameti koparmasıydı. Biz de isteriz Line bölümü çıkarsın yazarın cebine 3 kuruş fazladan gitsin ama ırıspılık yaptılar çıkarmadılar.
Jaiminibox o yüzden reklam barındıran kendi sitelerinde değil de adfree bir grup kurdu orada paylaşacak ToG bölümlerini. Ben Discord'un çevirilerine üyeydim o yüzden erken eklemişler beni o gruba, bir haber görürsem söylerim. Gruba üyelik kolay olacak demişlerdi.

Ayrıca bu haftaki bölümün Çincesi Korece'den 10 dakika önce çıkmış... şu anki durumda İngilizcesini sallayan yok gibi duruyor.

Belli olmaz, ısrarla sessizliklerini koruyorlar :/
Jaminibox'ın geçen haftaki bölümü geri çekme sebebi: sizin benim gibi internetten bedava manga okumaya alışmış redditörlerin, ToG 3. parti bir sitede çıkınca kıyameti koparmasıydı. Biz de isteriz Line bölümü çıkarsın yazarın cebine 3 kuruş fazladan gitsin ama ırıspılık yaptılar çıkarmadılar.
Jaiminibox o yüzden reklam barındıran kendi sitelerinde değil de adfree bir grup kurdu orada paylaşacak ToG bölümlerini. Ben Discord'un çevirilerine üyeydim o yüzden erken eklemişler beni o gruba, bir haber görürsem söylerim. Gruba üyelik kolay olacak demişlerdi.

Ayrıca bu haftaki bölümün Çincesi Korece'den 10 dakika önce çıkmış... şu anki durumda İngilizcesini sallayan yok gibi duruyor.
dünya uzak doğudan mı ibaret bizimle de paylaşın vicdansızlar. büyük ihtimal biz salı okuyacağız gibime geliyor ama umarım yarın çıkar. bu akryung'la ilgili bi bilgi var mı ekstradan ? 2. kattayken 2. kattaki androssi veya anak'a denk midir ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık