Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
o zamaaan pazartesi güzel güzel bölümüm okurum. bölümün heyecanına göre bakarım :D
Icimde dedigin gibi olmayacak gibi bir his var ama neyse :p
Ben bolum Laure hakkinda olmadigi surece rawlara bakmayacagim ki bu muhtemelen seri sonuna kadar demek, 4 haftadir agzima sigara koymadim irade gucu! :at:

Bu arada yarin bildigin hicbirsey cikmazsa sovmeyeceksiniz bana dimi?

Ben bolum Laure hakkinda olmadigi surece rawlara bakmayacagim ki bu muhtemelen seri sonuna kadar demek, 4 haftadir agzima sigara koymadim irade gucu! :at:

yok sövmem :D çıksa da bakmayacağım yarın zaten. pazartesiyi bekliyorum ben

171i aradın mı yardım lazımsa ara destek olalım :D

@RocheFelix Biz unutmadık da Siu unuttu bir sürü yan karakteri :( Gerçi ToG evreni biraz böyle, filler kavga ediyor çimenler eziliyor ve sonunda yazar yeni çimenlerle geliyor.
@Demirhf yok bugün bir şey çıkmazsa, haber yanlış haftaya belki gelir demek...
@GeorgeRMartin boğazda ciddi tahriş, öksürük vardı. bir anda bir paketten 0a düşürdüm bir şekilde, gerçi şu an kahve bağımlısıyım, insan illa yerini bir şeyle doldurmak istiyor :D

@RocheFelix Biz unutmadık da Siu unuttu bir sürü yan karakteri :( Gerçi ToG evreni biraz böyle, filler kavga ediyor çimenler eziliyor ve sonunda yazar yeni çimenlerle geliyor.
@Demirhf yok bugün bir şey çıkmazsa, haber yanlış haftaya belki gelir demek...
@GeorgeRMartin boğazda ciddi tahriş, öksürük vardı. bir anda bir paketten 0a düşürdüm bir şekilde, gerçi şu an kahve bağımlısıyım, insan illa yerini bir şeyle doldurmak istiyor :D
Ara 171de çalışıyorum ben ara yardım al faydasi olur mutlaka. cafein nikotin bağımlılığını tetikliyor onu da azalt bu surecte :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık