Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
FUG’un, Rachel’dan ne gibi bir beklentisi var ki bu denli destek veriyorlar ben de bir anlam veremiyorum. Kızın Baam’ı falan geçtim, Baam kuralsızlar içinde bile kuralsız bir kişilik, diğer kuralsızlarla alakalı hiçbir benzerliği yok. Güç yok, yetenek yok. Höt desen ödü patlayacak cinsten bir korkak üstelik.
Bir amacı var ama o amacın bile kendisinin olduğu şüpheli. Şu zamana kadar gösterilen sadece çok fazla bilgiye vakıf olduğu. Bunun dışında ne FUG’un ne de Gustang’ın kendisine değer verecek hiçbir vasfı yok ama bir şekilde iki taraftan da destek aldı. Hele Gustang tarafından verilen vatoz olmasa kendisini savunmaktan bile acizin teki.
Ulan her şeyi geçtim kızın kuralsız oluşu bile Baam sayesinde. Şu bildikleri olmasa var ya.
Bizi böyle gereksiz ve çöp bir karakterle meşgul eden SIU’ya da selam olsun.
rachel'in cok buyuk bir fan kitlesi var, bunu not olarak duseyim.

Bu bölümler çok sağlam gerçekten, yüksek seviyecilerin savaşları çok güzel olacak gibi.Hava filo komutanida gelirse ortalık iyice senleneck.Ceviri yapan ve editleyen arkadaşa burdan da tşk ederim , seriyi ayakta tuttukları için saygılar.

Bu arada bu haftaki bölüm galiba gelmiş geçmiş en düşük puanlı bölümdü 8.93le. Baam seviyeci karşısında fazla bir şey yapamayınca fanboylar beğenmemiş :D

Bu arada bu haftaki bölüm galiba gelmiş geçmiş en düşük puanlı bölümdü 8.93le. Baam seviyeci karşısında fazla bir şey yapamayınca fanboylar beğenmemiş :D
Elodin eski bölümlerin altında yazarın notları ve bilgiler veriliyordu.Güncel bölümlerde çevirimi olmuyor yoksa yazarmi bıraktı?

rachel'in cok buyuk bir fan kitlesi var, bunu not olarak duseyim.
Fanlarının olması dediklerimi değiştirmez ki. Yukarıda saydıklarımdan hangisine yalan ya da yanlış diyebilirsin?

Güç? Yok. Yetenek? Yok. Zeka? Yok. En son Hwaryun’a küfrediyordu, kendisini kandırdığı için. Ha bir de aşırı derecede kin güden ve kıskanç birisi. Bir tane olumlu özelliği yok.

Ah ulan ah! Ne güzel Baam şundan bağımsız kuleye tırmanacak artık kızı umursamıyor dedik. Hop, gene kancayı taktı garibim Baam’a.

Baam’ın özümseme yeteneği 13 ay serisi için de geçerli ise Rachel’ın, Baam için söylediği canavar ifadesi hiç bu kadar anlamlı olmayacaktı.

Neyse aklımda bir kaç soru vardı onları da sorayım:
- Her katta artan shinso yoğunluğundan dolayı Rachel nasıl dayanabiliyor? Bu yetenek kuralsız olduğu için otomatik olarak mı geliyor? Baam’ın yaydığı shinsodan bile yere yığıldı malum.
- Gene shinso yoğunluğundan dolayı silahlar kılıç şeklinde değilde iğne gibi oluyordu. Şimdiye kadar gördüklerimizi nasıl açıklayacağız?
- Son iki diken parçası kimde ya da neredeydi? O bölümleri okuyalı çok olduğundan unutmuşum.

Elodin eski bölümlerin altında yazarın notları ve bilgiler veriliyordu.Güncel bölümlerde çevirimi olmuyor yoksa yazarmi bıraktı?
Shigene'nin da dediği gibi blog yazıları devam ediyor aynı şekilde: Yazarın bölümle ilgili fikirleri, özel hayatıyla ilgili şeyler, bazen birkaç bilgi kırıntısı ve olmazsa olmaz sağlığıyla ilgili yakınmalar. Ama ilk sezon ve 2.nin başında yaptığı gibi bir karakterin tam profili falan uzun zamandır yok. Ve reddit'te bunları düzenle çeviren kişi de birkaç aylığına bırakmıştı ve daha acemi kişiler çevirmeye çalşıyordu ama geçen hafta geri döndü ve Pazar akşamı yazı çıktığı gibi çeviriyor yine.

Son düzenleme:
Şu togu bir türlü anlayamadım. Her şey karışık. Ölüm katı , test katı falan bu seriyi 2-3 kere dikkatli okumak lazım. Bir sürü şey var ve artık anlamak için çaba göstermiyorum. Yok Ranker, High Ranker, Yönetici, şunun kumandanı, şunun division'u falan her şey birbirine girdi bende.

Şu güç dengeleri konusunda bilgi verin. Her şey birbirine girdi.

Şu togu bir türlü anlayamadım. Her şey karışık. Ölüm katı , test katı falan bu seriyi 2-3 kere dikkatli okumak lazım. Bir sürü şey var ve artık anlamak için çaba göstermiyorum. Yok Ranker, High Ranker, Yönetici, şunun kumandanı, şunun division'u falan her şey birbirine girdi bende.

Şunu daha önce atmıştım ama görmemişsin herhalde.

Zahard imparatorluğunun henüz neredeyse hiç görmediğimiz bir idari tarafı ve yeni görmeye başladığımız askeri tarafı var. Askeriyenin lideri/baş komutanı 7. sıradaki, gelmiş geçmiş en güçlü prenses Adori. Ve ona bağlı 4 kolordu var. Tabi kolordu kara orduları için kullanılan bir tabirdir ama ToG'da işin içine uçan gemiler girdiği için Filo komutanı olarak adlandırılmışlar.
Bu 4 komutandan 4. sü Kallavan ve bıraktığı genel intiba ilk 100de olduğu yönünde. Kendi özel subayı da Elphation ki gördüğümüz üzere bölük komutanlarına istediği gibi emir verebiliyor ve onlardan güçlü gibi. Bu 4. filo da 4 farklı bölükten meydana geliyor şemada gördüğün üzere:
1. Bölük komutanı Ari Bright Sharon ve yardımcısı Kay Nissam Khul
2. Bölük komutanı Ha Chunhee ve yardımcısı Dorian Frog
3. Bölük komutanı Nyono Wan, geçen bölüm Kallava'ın yanında görüldü yardımcısının ismi söylenmedi.
4. Bölük komutanı da henüz görülmedi.

Ve tabi bu bölüklerde Üst düzey seviyeciler ve seviyeciler year alıyor. Bunların White ve Evankhell tarafından harcandığını gördük.

Yüksek Seviyeci'ye gelirsek bu bir ünvandır rütbe değil. Kuledeki tüm seviyeciler içerisinde en güçlü %1i temsil eder ve yaklaşık bin tane kadardır. Bunun içerisine Fug, Zahard, Wolhaiksong, kuralsız herkes dahildir.

Orduda gördüğümüz kadarıyla Bölük komutanları binin ilk yarısındayken yardımcıları ikinci yarısındaymış gibi bir izlenim uyandırdı.

Ve Kat Hakiminden de biraz bahsetmek gerekirse: Bunlar Enryu'nun öldürdüğü, 2. katta Baam'ın karşısına çıktığı ve daha küçümen bir görünüşe sahip Headon gibi katın sahibi diyebileceğimiz insan olmayan varlıklarla anlaşma yaparak o katı pratikte yöneten Yüksek Seviyecilerdir. Adını ilk kez taa ilk sezonda duyduğumuz Evankhell ortaya çıktı ve İngilizce bölümü okuyorsan bir tanesi daha. Bu kat hakimleri Yüksek Seviyecilerin de elite kısmı oluyor ama tabi bu hala Zahard'ın imparatorluğu o yüzden 2si hariç hepsi Zahard ve 10 Aile mensubu.

siu aciklamaya calisti ama olmuyor, kendi askeri (kore) rutbe sistemine gore duzenlemek istiyor ama pek akla yatar bir duzen degil, bu nedenle yabancilar ( bizler) okudugumuzda epey karmasik bir goruntu cikiyor ortaya

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık