Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Urek sizce neden oraya geldi ?
Ortaya çıktığına göre ona rakip kim olur ? Enne Zahard,Enryu...
Karaka ile uğraşacak değil ya. (Dejavu)

baamla kapanmamış hesapları var baam dikenin gücünü alıp gene o devrim arc ında oldugu gibi kontrolden cıksa diken yenilmez moduna felan girse D insan istiyor ya

Urek fena karizma bir karakter. Ve katılıyorum istese o seriyi toplar kimsede karşı çıkamazdı ona Zahard'tan başka. Ama bence bilmiyor. Ya da işin ucunda değer verdiği bir kaç isim olduğu için o yoldan yapmıyordur. Ya da doğrudan kulenin dışına çıkmak kulenin üst katına tırmanmak ile alakalı değildir.

BEggyBE

Birçok kere karşıma çıkmasına rağmen okumadım bu seriyi ama son zamanlarda forumda gezinirken sürekli gözüme iliştiği için bir bakayım dedim. 4 günde güncele geldim. Gerçekten güzel bir seriymiş baya hoşuma gitti. hepinize teşekkür ederim bunun için, buna siz vesile oldunuz sayılır.:D

Bir de söylemeden geçemeyeceğim, ben birçok anime manga ve hatta web noveli okudum. Şu Rachel kadar gıcık olduğum bir karakterle karşılaşmadım. :of:Bunun için de bu serinin yazarını ayrıca bir tebrik etmek lazım.:respect:

Birçok kere karşıma çıkmasına rağmen okumadım bu seriyi ama son zamanlarda forumda gezinirken sürekli gözüme iliştiği için bir bakayım dedim. 4 günde güncele geldim. Gerçekten güzel bir seriymiş baya hoşuma gitti. hepinize teşekkür ederim bunun için, buna siz vesile oldunuz sayılır.:D

Bir de söylemeden geçemeyeceğim, ben birçok anime manga ve hatta web noveli okudum. Şu Rachel kadar gıcık olduğum bir karakterle karşılaşmadım. :of:Bunun için de bu serinin yazarını ayrıca bir tebrik etmek lazım.:respect:
takima hosgeldin! :)

Hoş geldin, seriyi sindirmek biraz zaman alır, aklına takılanları sor. Bir ara kütüphaneyi de okursan iyi olur.
Çilli de hakkını iyi veriyor.

Ellerine sağlık. Kule demesi garipmis gerçekten acaba birşey çıkacak mı altından : )
Bu adamda amma hasta oluyormuş ha :)
Tekrar düşündüm de 2. sezonun ismi Return of the Prince'ti acaba 3. sezonun ismi Tower of Death mi olacak.
Hem Redditte hem de Tog wikide birinin bunu sorgulamasını bekledim ama hiçkimse sormamış, garip.
Google translatele koreceden türkçeye çevirip bakayım dedim, ortaya çıkan şey insanoğlunun konuştuğu hiçbir dile benzemiyordu :D
Ama İngilizceye çevirdiğimde gayet anlaşılır bir şey çıktı ortaya ve görünüşe göre Floor of Death olması lazım.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık