Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Yuri ve Baam konuştu derken ? Nereden bahediyorsun ?
Phonsecal Iruroe, Cherry La. Yastığın üzerinde gezen kız. Sürekli uyuyan eleman ve Yuri nin yanındaki küçük pembe saçlı kızla aynı ailedenmiş
Yuri diyor ya: Açıkçası ölüm katına gitmene hala karşıyım.
Baam ise: Biliyorum Kaiser'in ismini getirdiğimden emin olacağım.

Burada içlerinden mi konuşuyorlar, hani kalp kalbe karşı misali.:D
Ponsecal pembe saçlı-yastıklı vardı ya o.
Evet oymuş. Shinhoo'da ustaymışlar.

Yihwa bir yan karaktere göre oldukça iyi iş çıkartıyor.Mad Dog'un meleğini kızarttı mesela.Şu isim istasyonunda da muhtemelen Kaiser'in 10 patronundan birini o indirecek.Çünkü;
XiaXia onu isimsizlere tanıtırken FUG'un 4 kralından biri olarak tanıttı.
Phonsencallar da 10 aileden Eurasia ailesine mensuplar.İyi dalga tutuculardır ve uyumayı severler.
Evet öyleymiş. Ehwa son zamanlarda işte prens gibi düşük profilli kaldı sadece, yoksa gücünden şüphemiz yok. Biraz öne çıkması lazım ki tam da o bizimkiler ile gitti, bu arc yeniden öne çıkacaktır.

Açıkcası hala daha tam olarak gücünün o olduğunu düşünmüyorum. Gücünün sadece doğal bir sonucu olarak diğer güçler önemsiz oluyor. Yani yanında farkedilmeyecek kadar küçük o güçler. O yüzden emiyormuş gibi oluyor. Ama tam olarak yaptığı bu değil bence.

Androssi ayrı Yuri ayrı yakıyor.:D

Açıkcası hala daha tam olarak gücünün o olduğunu düşünmüyorum. Gücünün sadece doğal bir sonucu olarak diğer güçler önemsiz oluyor. Yani yanında farkedilmeyecek kadar küçük o güçler. O yüzden emiyormuş gibi oluyor. Ama tam olarak yaptığı bu değil bence.

Androssi ayrı Yuri ayrı yakıyor.:D
Yok,bildiğin yutuyor diğerlerini,ruhlar yok olmamak için yalvarıyor.O şeytan da diyor tam gidiciydim o ruhlar geldi beni kurtardı diye.Ama tabii ben de dahasının olduğunu düşünüyorum.

Yok,bildiğin yutuyor diğerlerini,ruhlar yok olmamak için yalvarıyor.O şeytan da diyor tam gidiciydim o ruhlar geldi beni kurtardı diye.Ama tabii ben de dahasının olduğunu düşünüyorum.
Yani o güç baya baskın büyük bir güç. Direk bunun doğal sonucu olarak emiliyormuş gibi oluyor. Hani Kara delik misali.:D Çünkü farkettiysen dikeni ve o ruhları emdiği zaman hep şu tarz yorumlar yapıldı. Böyle bir büyük gücü almış olmasına rağmen fazla sıkıntıya düşmedi felan gibisinden. Eğer mevcut gücü olmasa ve sadece bu güçle güçlense o zaman böyle bir yorum yapılmaz. Ama kendi gücü orda her zaman var. Fakat daha kendi gerçek benliğini bulamadı. O yüzden tam olarak kendi gücünü de kullanmıyor. Emdiği güçleri kullanıyor gibi. Orda ki o büyük sarı ışık gibi bir şey Baam'ın gücü gibi.

Yani o güç baya baskın büyük bir güç. Direk bunun doğal sonucu olarak emiliyormuş gibi oluyor. Hani Kara delik misali.:D Çünkü farkettiysen dikeni ve o ruhları emdiği zaman hep şu tarz yorumlar yapıldı. Böyle bir büyük gücü almış olmasına rağmen fazla sıkıntıya düşmedi felan gibisinden. Eğer mevcut gücü olmasa ve sadece bu güçle güçlense o zaman böyle bir yorum yapılmaz. Ama kendi gücü orda her zaman var. Fakat daha kendi gerçek benliğini bulamadı. O yüzden tam olarak kendi gücünü de kullanmıyor. Emdiği güçleri kullanıyor gibi. Orda ki o büyük sarı ışık gibi bir şey Baam'ın gücü gibi.
Kendi gücünün hep orada olduğunu düşünmüyorum.Yoksa gücünü daha erken bulurdu,kuleye Mazino gibi girerdi.Güçlenmeye,başkalarının gücünü alabilecek bir yerde,yani kulede başladı,hatırlatırım.Daha önce böyle bir ortam olmadığı için,başkasından güç çekemediği için kendisi de güçlenemezdi.Zaten o şeytan da,kulenin,onun gibi bakalarının güçlerini kendi gücü yapan biri için doğal alan gibi olduğunu söyledi.

Kendi gücünün hep orada olduğunu düşünmüyorum.Yoksa gücünü daha erken bulurdu,kuleye Mazino gibi girerdi.Güçlenmeye,başkalarının gücünü alabilecek bir yerde,yani kulede başladı,hatırlatırım.Daha önce böyle bir ortam olmadığı için,başkasından güç çekemediği için kendisi de güçlenemezdi.Zaten o şeytan da,kulenin,onun gibi bakalarının güçlerini kendi gücü yapan biri için doğal alan gibi olduğunu söyledi.
Ama Urek başka bir yerden girdi Kuleye. Ver girdiğinde de zaten çok büyük güçteydi. Baam ise en başında nee oldu kim hiçbir bildimiz yok. Sanki kayıp biri gibi yaşıyordu. En başta ki bölümlei hatırlarsan eğer? Hacı o arkada ki güç Baam'ın asıl gücü gibi duruyor. O güç tarafından emiliyor gibiydiler. Ayrıca sandığın kadar kolay bulamaz kendi gücünü. Şimdiye kadar içinde ki o güçten bile haberi yoktu. Çömleğe girdi az çok bir şeyler öğrendi. Ama hala daha kendi benliğinin bulamadığının farkında. Son bölümde ona değiniyor mesela.

Büyük ihtimalle az çok geçmişi , gücünün kökeni ve lütfen artık Rachel le olan hikayesinin sonunu göreceğiz isim istasyonu arkından sonra

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık