Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Rak sahnesine epey epey guldum :D :D
Baam'a olanlar sanki artik 1 vucut 2 ego gibi. Kendi bedenini kendisi kontrol edememesi kotuye isaret, guclu oldugu su goturmez bir gercek ama kontrol gidiyor.
Urek buna ogretmesi lazim, yada enryu biryerlerden firlamasi lazim.
one piece'e omur yetmez diyordum bu seri daha bir karmasik ve uzun surecek gibi.

Bölüm kısa gibime geldi. Bir de sürekli bayılıp duruyor, kontrolünü kaybediyor filan.. Bakalım nereye bağlanıcak sonunda. Karakteri yeniden şekillenecek gibi görünüyor.

Vücudu gücü kaldıramıyor diye bayılıyor bence. Bir de alışma veya eğitim süreci olacak gibi.
Canımı sıkan tarafı ise bu imba güce rağmen ilerledikçe sanki hiç güçlenmemiş gibi rakiplerinin karşısında ezileceği gerçeği. Sanmıyorum ki artık önüne geleni tekleyip ciddi rakiplere yönelsin. İnşaallah yanılır.

Sanıyorum ki trende avcı adayıyla savaşırken gücünü kontrol etmeyi öğrenir ve ondan sonra thorn'dan aldığı gücü aşama aşama arttırarak ilerler. Her ne kadar güçlü olsa da her rank'da 1-2 tane güçlü başa baş dövüşeceği, belki de kaybedeceği rakip çıkçaktır.

jinsung'un gelmesinin tek sebebi baam'a az da olsa dikeni kontrol etmeyi ogretecek, belki 1-2 bilgi verir tren ve hoaqin'e ne oldugunu
son sayfadaki oturan kiz elinde beyaz bir igne gibi birsey var, hoaqin o mu?
Muhtemelen Hoaqin'dir.

Bunun yanında Jinsung'un gelmesiyle olası bir Karaka saldırısında Baam'ı koruyabilir. Tabi bu görevi Yuri'de yerine getirebilir yada başka bir şekilde de ilerleyebilir.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık