Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Bu zahard ve Filosu sürekli bir pusu kurma peşinde.Ulan kule senin olmuş hala savaşta pusuda pusu iyice kıl kaptım bu zaharda. Şimdide yok alanda gizli bir şey saklı bilmiyorsanız canlı dönemezsiniz filan.Adam resmen pusu içinde pusu kurmuş.Gençlik zamanları ne güzeldi ya düz savaşmışlardı savaş içersinde aklını kullanmışlardı filan.Şimdi bütün filo rachel gibi pislik peşinde.

Bu zahard ve Filosu sürekli bir pusu kurma peşinde.Ulan kule senin olmuş hala savaşta pusuda pusu iyice kıl kaptım bu zaharda. Şimdide yok alanda gizli bir şey saklı bilmiyorsanız canlı dönemezsiniz filan.Adam resmen pusu içinde pusu kurmuş.Gençlik zamanları ne güzeldi ya düz savaşmışlardı savaş içersinde aklını kullanmışlardı filan.Şimdi bütün filo rachel gibi pislik peşinde.
:good:
Yav ya bizimkileri adam yerine koymuyor ya da böcek bunlar kendi aralarında takılsınlar diye düşünüyor.

baam yada irregular ölecekse tüm katı başına yıkmaktan çekinmezler.klasik faşizim...(insanların zerre kadar önemi yoktur.her şey amaç için feda edilebilir.)

Yok mu kardeşim Zahard'ın yollayacak 3 tane aile lideri , Luslec mi geliyor cevap olarak kim geliyorsa gelsin herkes hizaya girsin.Görsünler kralı karşına almak neymiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık