Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Gardiyanların Tanrısı'ndan daha güçlü olduğu için değil de kule onun için geçici bir yer olduğundan shinsoo'ya bağımlı bir güç elde etmemek için öğrenmiyor diye hatırlıyorum. Yanlış mı hatırlıyorum yoksa? :D
Hatırlamıyorum ben de Ahahaha Gardiyan'ın bunu dediği yere de gelmedim tekrar okurken. Senin dediğin de olabilir.

Yani öyle belirli bir favori karakterim yok. Baam ve Koon ikilisi feci öndeler(Koon'a 2. sezon başından biraz gıcığım. Rachel'in hain olduğunu biliyorsun ama tedbir almıyorsun. Yu Han Sung gibi mesela. Baam'a şantaj yapmak için konum bilgisi dağıtan yüzükleri takım üyelerine dağıtmıştı. Aynı mantıkta bir şeyi ben Koon'dan beklerdim. Olur da kaçarsa diye bir tedbir falan. Gerçi sezon boyunca Rachel'a soktuğu laflarla kendini affettirdi.
O laf soktukça biz oley çektik :respect: jinsung kral ya babalık yapıyor resmen baam'a. Bu serinin Wb'si benim gözümde onu ayrı severim Koon Ran'da kuleye özellikle çok erken seçilmesine rağmen soğuk kanlılığı olsun caniliği olsun ayrı seviyorum onu. Baam'daki imkanları Ran'a versen kulenin içinden geçer :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık