Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Elçi diye Khel Hellamdan bahsediyorsun, o elçi değil fugun ulularından(yaşlılarından) biri, uluların hepsi pasif durumda o yüzden sıralamada falanda yer almıyorlar ama gayet güçlüler Khel Hellam, Yama ve Evankhelle karşı savaşabiliyordu, büyük ihtimalle aktif olduğunu göstermek istemediği için savaşta aktif yer almak istemiyor. Ek olarak Zaharda karşı elle tutulur başarıları olmadığı için kazanacaklarını yeterince emin olmadıkça savaşa girmek istemiyorlar.
Baam seviyeciyi almadan önce Yama ile konuşuyor galiba Hellam. Fug ulularından destek için yaptıkları düşünülürse Hellam dahil en az 2 tane ulu bekliyorum savaşa.

Baam seviyeciyi almadan önce Yama ile konuşuyor galiba Hellam. Fug ulularından destek için yaptıkları düşünülürse Hellam dahil en az 2 tane ulu bekliyorum savaşa.
Hellam o konuşmada açıkça söylüyor aslında. Gördüğü kaderlerin Zahard tarafından bilindiğini ve bu yüzden gelsem bile yararım olmaz zararım olur diyordu.

Hellam o konuşmada açıkça söylüyor aslında. Gördüğü kaderlerin Zahard tarafından bilindiğini ve bu yüzden gelsem bile yararım olmaz zararım olur diyordu.
Gördüğü kaderi Baam da değiştirdi. Gelip taktik vermesine gerek yok, savaşacak adam lazım zaten. Yoksa Agnis + Hockney çok iyi idare ediyorlar şimdilik. :) Aşağılık komplekslerine girip hala Fug'da olduğuna göre uluların maaş iyi galiba. :D

Gördüğü kaderi Baam da değiştirdi. Gelip taktik vermesine gerek yok, savaşacak adam lazım zaten. Yoksa Agnis + Hockney çok iyi idare ediyorlar şimdilik. :) Aşağılık komplekslerine girip hala Fug'da olduğuna göre uluların maaş iyi galiba. :D
Zahard bu konularda çok farklı bir konumda bence. Adam Baam'ın kulede yapacağı her şeyi kesinlikle biliyor hatta bizim Baam için avantaj sandığımız bir çok şey Zahard'ın bilinçli şekilde yaptığı hamleler gibi. Dikeninden tut Siyah Mart'a ve hatta Beyaz'ın ruhlarına kadar Baam'ın tüm kaderini Zahard işliyor gibi.

Zahard bu konularda çok farklı bir konumda bence. Adam Baam'ın kulede yapacağı her şeyi kesinlikle biliyor hatta bizim Baam için avantaj sandığımız bir çok şey Zahard'ın bilinçli şekilde yaptığı hamleler gibi. Dikeninden tut Siyah Mart'a ve hatta Beyaz'ın ruhlarına kadar Baam'ın tüm kaderini Zahard işliyor gibi.
Şu gizli oluktakilerle konuşma falan Zahard ise serinin cıkı çıkmış oluyor. Veri dünyasında öldüren adam onu öldürecek kehanete bu kadar destek çıkmamalı. Ki Baam'ın yaşadığını öğrendikten sonra bile kibrinden gitmeyip başkalarına veriyor görevi. Bu kadar haklı kibir yaşayan bir kral; denk gelince öldürüp gelmediğinde kendini zahmete sokmayıp bir de yardım etmesin bence. :) Kurgu acayip yıkılır gibi geliyor bana.

Şu gizli oluktakilerle konuşma falan Zahard ise serinin cıkı çıkmış oluyor. Veri dünyasında öldüren adam onu öldürecek kehanete bu kadar destek çıkmamalı. Ki Baam'ın yaşadığını öğrendikten sonra bile kibrinden gitmeyip başkalarına veriyor görevi. Bu kadar haklı kibir yaşayan bir kral; denk gelince öldürüp gelmediğinde kendini zahmete sokmayıp bir de yardım etmesin bence. :) Kurgu acayip yıkılır gibi geliyor bana.
Ben kehanetin Zahard'ı öldürecek kehanet olduğuna pek inanamıyorum. Phantaminum'um Zahard ve Yuri ile ilişkisi bu meselenin anahtarı gibime geliyor. Eğer amacı Zahard'a karşı olsaydı rahatlıkla onu öldürebilirdi ama Baam'ın hikayesinde önemli 2 kişiyi hayatta bırakıp Zahard'a bir şey söylüyor ve kuleden ayrılıyor.

Kehanet Zahard'ı ölüme götürecek olsa bu kibirini bırakıp Baam'ın katına gelir ve bir kez daha onu öldürebilir. Bunun yerine Baam'ı kehanet doğrultusunda hareket ettiriyor ancak kendi istediği yoldan yapıyor bunu.

Bunlar benim tahminlerim tabii saçma tahminler olarak da kalabilir. :utaniyorum:

Enryu'da kayıp yani şuan. Belki kuralsızlardan da ileride destek gelebilir Baam ve ekibine
Siu Enryu'yu birkaç yerde göreceğimizi ama çok savaş sahnesi olmayacağını söyledi ve ana hikayeyle direkt bağlantılı bir karakter kesin göreceğiz.Bense çok gerekmedikçe misal başka bir tanrısal güç devreye girmezse pek göreceğimizi görmüyorum zaten kehanetin etkileyiciliği her ne kadar seçilmiş kişi de olsa 0 dan başlayan bir çaylağın Zahard'ı devirecek olması.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık