Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Güncel fastpass bölümüne bayıldım. Enryu bölümü kadar coştum hatta. Baam'ın 3 orbdan tsunami gibi shinsu yağdırdığı saldırı seride gördüğüm en manyak saldırıydı. Dönüp dönüp tekrar bakıyorum ve gaza geliyorum :at::at: Belki sadece bende bu etkiyi uyandırdı. Sahne de harbi harbi kuralsız olduğunu ve sınırsız shinsu kullanabileceğiniz hissettim. Muhteşem bir sahneydi.

Bu Dowonla konuşan kişi zahard mı acaba. Bir de bu Karaka nın ölmeme durumu var bunun Zahard ile bir ilgisi var mı acaba. Aynı şekilde pokemoncu da ölümsüz mü acaba sorular sorular.
Whaite sende de ne batarya varmış be reis ya doldur doldur bitmedi.

Kallavan’ı %90 ihtimalle baam indireceği için white’ın tek başına kazanması zor. Belki zaman atlaması öncesinde olduğu gibi gaza gelip gücünü fazla harcar.

white kallavan’ı tutarken baam gücünü toplar diye tahmin ediyorum. Ya da khun’un balığı sayesinde kendine gelir. Baam’in dayanıklılığı hala düşükmüş çocuk hemen yoruldu. İkinci dikeni bi saldırı için çıkardı onun haricinde 1 diken kullandı sadece. Kendine sokmadı bile.
Khun sayesinde 2 iğneyi de kendine soktuğunda ayakta kalacak dayanıklılığı olursa indirirler kallavan’ı.

şuan baam’in gücünü hesaplamak da zor. Çocuk güçlü olmanın değil kuralsız olmanın ekmeğini yiyor. SIU yazmıştı bunu notlarda. Baam’in güçleri değişik işlediği için normalde zarar veremeyeceği kişilere zarar veriyor. O kuralsızlara özel tekniği shinsuu nötrlediği için etkisi büyük. Sıradan shinsuu’su da zayıf ama depolayabildiği için sınırsızmış gibi bitmiyor. Başka evrenin karakteri sanki.

Kallavan’ı %90 ihtimalle baam indireceği için white’ın tek başına kazanması zor. Belki zaman atlaması öncesinde olduğu gibi gaza gelip gücünü fazla harcar.

white kallavan’ı tutarken baam gücünü toplar diye tahmin ediyorum. Ya da khun’un balığı sayesinde kendine gelir. Baam’in dayanıklılığı hala düşükmüş çocuk hemen yoruldu. İkinci dikeni bi saldırı için çıkardı onun haricinde 1 diken kullandı sadece. Kendine sokmadı bile.
Khun sayesinde 2 iğneyi de kendine soktuğunda ayakta kalacak dayanıklılığı olursa indirirler kallavan’ı.

şuan baam’in gücünü hesaplamak da zor. Çocuk güçlü olmanın değil kuralsız olmanın ekmeğini yiyor. SIU yazmıştı bunu notlarda. Baam’in güçleri değişik işlediği için normalde zarar veremeyeceği kişilere zarar veriyor. O kuralsızlara özel tekniği shinsuu nötrlediği için etkisi büyük. Sıradan shinsuu’su da zayıf ama depolayabildiği için sınırsızmış gibi bitmiyor. Başka evrenin karakteri sanki.
Sıradan shinsosu zayıf mı?

Sıradan shinsosu zayıf mı?
Kurallılara kıyasla hayvani güçlü tabi ama şuan dövüştüğü lige kıyasla öyle. Bu sezonun başlarında açıklanmıştı normalde kontrol ettiğin bam sayısı falan arttıkça shinsoo gücün azalıyor. Baam’de yok bu. Ne kadar shinsoo kullanırsa kullansın shinsoo’nun gücü de aynı kalıyor. Bu yüzden shinsoo depolayabiliyor. Milletin “shinsoo’su sınırsız gibi” deme sebebi o.

Sınırsız shinsoo kullanabildiği için iki shinsoo çarpıştığında bam zayıf olduğundan kaybedecekse bile baam’in saldırısı bitmiyor orda. Saldırıya arkadan shinsoo desteği gelmeye devam ediyor önündeki saldırıyı geçene kadar.

normalde kendisinden güçlü olan shinsoo’ları yeniyor bu sayede şuan.

Shinsoo tarafından kutsanmışlar diyordu hasung bu özelliği için, kallavan filanda buna dahildi.Bu arada yama mısırda mı hindistanda mı ne tanrı olarak kabul görülüyor, ölüleri kontrol eden tanrı ? Acaba yamanında kontrol gücü gelebilir mi ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık