Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Adori zahard gelecek savaşta ortaya çıkarsa Baamın takımı kesin mağlup olur, Adori için çok erken şuan.

Bir oyunda rakip kazandı diye kendide gelicek hali yoktu savaşa, şuan farklı tabi kesin gelir son savaşa.
Rachealin yeni halini merak ediyorum, Aşırı güçlenmiştir artık sırıtmaz kat tırmanırken. Gustang ne gibi güçler vermiştir acaba. Wangvanda güçlenmiştir kılıç sayesinde. Koon balık muhabettinde zaten güçlenicek, yazar iyi toparlıyor.
Rachel umarım güçlenmeyip farklı bir şeyler istemiştir. Güçlü bir Rachel düşünemiyorum. Androssi'ye gücüyle ayar veren bir Rachel felan düşünmek çok garip geliyor. Farklı, bizi şaşırtacak bir şeyler istemiştir umarım.

Adori konusuna katılıyorum, Baam tarafının Adori geldiği zaman kazanması imkansiz olur. Adori gelirse sadece Urek kurtarabilir bizimkileri, belki bir ihtimal de Gustang kurtarabilir ama onların dahil olacağını sanmıyorum.

Nedense Yama bana öyle adamını gönderecek biri havasını vermedi. Neyse şu durumda her halükarda gelecek zaten :bilmem:

Böyle bir şey olacaksa seriye bir daha baslamaya lüzum yok demektir.
Ben de sanmıyorum olacağını, yani umarım olmaz. Öyle bir şey görmek istemiyorum :(
Rachel'a yakışıyor şu anki ilerleyişi. Pata küte milleti döverek giden bir rachel görmek ne karakterin yapısına uyar ne de bana uyar :'(

Rachel umarım güçlenmeyip farklı bir şeyler istemiştir. Güçlü bir Rachel düşünemiyorum. Androssi'ye gücüyle ayar veren bir Rachel felan düşünmek çok garip geliyor. Farklı, bizi şaşırtacak bir şeyler istemiştir umarım.

Adori konusuna katılıyorum, Baam tarafının Adori geldiği zaman kazanması imkansiz olur. Adori gelirse sadece Urek kurtarabilir bizimkileri, belki bir ihtimal de Gustang kurtarabilir ama onların dahil olacağını sanmıyorum.

Nedense Yama bana öyle adamını gönderecek biri havasını vermedi. Neyse şu durumda her halükarda gelecek zaten :bilmem:
Yazar bunca zaman racheali öldürmedi, yılan hikayesine çevirdi. Bu saatten sonrada bana göre öldürmez veya saf dışı bırakmaz, bir şekilde racheal ve baam kulenin tepesinde yeniden buluşucaklar ve rachealın güclenmesi lazım. Rachealin arzusu hikayenin kahramanı olmak ve güzel olmak. Millette sivriseinek gibi yapışacağına güçlensin daha iyi. Hem daha rachealin bakışından görmedik olayları, onunda haklı olduğu yerler olucak.
Birde bu antik güçler hayvan şeklinde ortaya çıkıyorya, Rakın hayvanı kesin kaplumbağa olur.:)

Rachel gitsin çillerini aldırsın şaka maka rachel bu güne kadar hep gücü ve güzelliği arzuladı bu üç dileğinde de bunları es geçiceğini düşünmüyorum güce kavuşur diyelim ki androssi kadar güçlendi ama sonrası yeteneğe kalmış androssi bundan sonra daha da güçlenecektir ama rachel ona verilen ödünç güçle daha ne kadar güçlenebilir ki yani sadece geçici bir güç dengesizliği yaratır.

Yazar bunca zaman racheali öldürmedi, yılan hikayesine çevirdi. Bu saatten sonrada bana göre öldürmez veya saf dışı bırakmaz, bir şekilde racheal ve baam kulenin tepesinde yeniden buluşucaklar ve rachealın güclenmesi lazım. Rachealin arzusu hikayenin kahramanı olmak ve güzel olmak. Millette sivriseinek gibi yapışacağına güçlensin daha iyi. Hem daha rachealin bakışından görmedik olayları, onunda haklı olduğu yerler olucak.
Birde bu antik güçler hayvan şeklinde ortaya çıkıyorya, Rakın hayvanı kesin kaplumbağa olur.:)
İşte bunca zamandır millete sivrisinek gibi yapışmasına alıştık, diğer türlü güçlü olması sırıtır gibi geliyor bana. Yani HF arcında Rachel'in tipinden dolayı ne kadar üzüldüğünü gördük, aynı üzüntüyü gücü içinde duyuyordur. Böyle bakınca Gustang'den güç ve güzellik istemesi mantıklı duruyor ancak nedense ben bir sebeple (nasıl bir sebep olduğunu bilmiyorum. Belki Gustang yönlendirir isteklerini) Rachel'ın farkli bir şeyler isteyeceğini düşünüyorum. Hani nedense bir türlü güçlü ve güzel bir Rachel tasavvur edemiyorum, SİU'nun da böyle bir şey yapacağını sanmıyorum.

Dediğim gibi Rachel'ın şimdiye kadar gösterdiklerine bakınca güç ve güzellik istemesi çok mantıklı gözükse de ben farklı şeyler bekliyorum.

Bölüm henüz çıktı raw linki ya da çevirisi yok.
- Khel tam salınım yapar yanında Evankhell'in ateşleri ve Kafes küçücük kalır. Bitki gücü kullanıyor.
- Yama da tam dönüşüm yapar, supersaiyana benziyor.
- Paul iti kafesteki güçsüzleri katleder.
- Gado 7. seviye dönüşüm kullanır ama o taraf pek gösterilmez.
- Evankhell'in fili de gözükür ama kısmi mi tam mı bilmiyorum.

Son düzenleme:
Bölüm henüz çıktı raw linki ya da çevirisi yok.
- Khel tamamen dönüşür yanında Evankhell'in ateşleri ve Kafes küçücük kalır. Bitki gücü kullanıyor.
- Yama da tam dönüşüm yapar, supersaiyana benziyor.
- Paul iti kafesteki güçsüzleri katleder.
- Gado 7. seviye dönüşüm kullanır ama o taraf pek gösterilmez.
- Evankhell'in fili de gözükür ama kısmi mi tam mı bilmiyorum.
Yama bile en fazla 6.seviye dönüşüm yapmıyor muydu?

Süper saiyan ne ya :( Nerede o sudaki yansıması

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık