Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Yani evet Elpathion Yuri Sharon daha çok iş yaptı ama ben hala Yama 3lüsünü çok kötü görmüyorum. Belki de öyle olmalarını istemediğim için öyle görmüyorumdur. :(

Neyse artık yavaş yavaş bitirsek bu arcı ya, sanki uzadı biraz. Hani bölümleri keyifle okuyorum ama köpek insanların meselelerinden yavaş yavaş sıkılmaya başlıyorum. Önümüzdeki arc olabilecekleri de düşününce köpek insanlarla bu kadar oyalanmak gereksiz gibi geliyor.
Khel bunlarin sinirsiz gelisebildiginden bahsetmisti tabi kastettigi kuralsizlar gibi bir gelisim degildir de 10 aileden doganlar gibi potansiyelleri bastan azcok belli degil saniyorum. Yani Yama'nin Canzon'a yari saka olarak soyledigi "eger Gado'yu yenemezsen Jordan'i sagkolum yaparim" lafi sonraki arclarda gercek olabilir. Ayrica Ruelmon'u unuttuk. Festival savaslarina katilmadigindan 7.lige dusmus ama 5. Seviye donusum yapti ki su an Yama'nin en fazla yaptigi 6.

Khel bunlarin sinirsiz gelisebildiginden bahsetmisti tabi kastettigi kuralsizlar gibi bir gelisim degildir de 10 aileden doganlar gibi potansiyelleri bastan azcok belli degil saniyorum. Yani Yama'nin Canzon'a yari saka olarak soyledigi "eger Gado'yu yenemezsen Jordan'i sagkolum yaparim" lafi sonraki arclarda gercek olabilir. Ayrica Ruelmon'u unuttuk. Festival savaslarina katilmadigindan 7.lige dusmus ama 5. Seviye donusum yapti ki su an Yama'nin en fazla yaptigi 6.
Ruel Mon mızrağı fırlattığı an güçlü olduğunu kanıtladı zaten. Ama yine de Gado'dan güçlü olduğunu sanmıyorum. En fazla denklerdir ki o bile zor bana göre. Ne zamandır pasif, formdan düşmüştür. Khel ne kadar kaynak alınır bilemiyorum ya. Potansiyelleri en fazla Doom'a yakın olmaktır işte. Çok farklı bir şeyler çıkacağını sanmıyorum.
Ben de bekliyorum. Nasıl yaratıcı küfürler çıkacak acaba.

Ruel Mon mızrağı fırlattığı an güçlü olduğunu kanıtladı zaten. Ama yine de Gado'dan güçlü olduğunu sanmıyorum. En fazla denklerdir ki o bile zor bana göre. Ne zamandır pasif, formdan düşmüştür. Khel ne kadar kaynak alınır bilemiyorum ya. Potansiyelleri en fazla Doom'a yakın olmaktır işte. Çok farklı bir şeyler çıkacağını sanmıyorum.

Ben de bekliyorum. Nasıl yaratıcı küfürler çıkacak acaba.
Kadın güçlü de birebir dövüşlerde çok etki yaratır mı ki? Yakın dövüşte başarısız olur gibi geliyor. Gerçi 5.dönüşümü yapabilmesi de güçlü olduğuna kanıt. Kafam karıştı lan

Sui torpil geçmis Gado,Canzon, Paul bunlar High Ranker olamaz. Öylr bir auraları yok. Olsa olsa Ranker olur. Sui bazen orantısız davranabiliyor. Sürüyü güçlü tanıtmak için yaptı büyük ihtimal ama olmadı. High Ranker kendi deyimiyle %1 temsil ediyor. Bunlar da o potansiyel yok. Yani ekstradan karakteristik bir özellikleri de yok. Karaka onlardan daha High Ranker duruyor ama oda olamaz. Baam'ın ekibine yine torpil geçecektir patron. Ben adori zahard bekliyorum. Bir de diğer avcı İmort 'u bakalım neler olacak bu savaşta
Adori zahard gelecek savaşta ortaya çıkarsa Baamın takımı kesin mağlup olur, Adori için çok erken şuan.
Yama'nın kendi niye savaşa gelmezdi diye düşünüyorsun?
Bir oyunda rakip kazandı diye kendide gelicek hali yoktu savaşa, şuan farklı tabi kesin gelir son savaşa.
Rachealin yeni halini merak ediyorum, Aşırı güçlenmiştir artık sırıtmaz kat tırmanırken. Gustang ne gibi güçler vermiştir acaba. Wangvanda güçlenmiştir kılıç sayesinde. Koon balık muhabettinde zaten güçlenicek, yazar iyi toparlıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık