Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Bazen aynı şeyleri okuyormuyuz diye düşünmeme sebep oluyorsun. Rehber yolları görebiliyor değil mi. Baam' ın yolunun tamamen ve yeni bir yol olduğunu söyledi fakat rak için bu durum geçerli değil. Yolunu görebilir yahut tahmin edilebilir. Ve Rachel dan istedi de baamdan istemedi de . Ya baam onun için zahard ile savaşında bir araç yahut v ye arlene vefa borcu. Bu demek midir ki baam gitsin alsın. Çok alakasız.
Baam daha kulede bile değilken rehber nasıl oluyor da yolunu tahmin edebiliyor?

Ayrıca Rachel'dan istemek yerine Baam'dan istemesi senin teorine uygun düşen bir şey. Ben yardım etmek istediğim biri varken onun düşmanına neden geçici bir power up verip sonra da ona 3 dilek hakkı vereyim ki?

Rachel olmasa baam burada olur muydu, hayır. Rachel baam için bir merdiven. Sürekli ulaşmaya çalıştığı yıldız. tabi biraz durum değişmeye başladı hocası ile ama halen rachelı gördüğünde bir halt yapamayacak. Baam zaten vaad edilmişti. Sence geldiğinde nasıl katın ondan haberi vardı. Fugun bilgisi vardı.
Kehanet?

Ayrıca Rachel Baam için merdiven terimine de katılıyorum. Kız ne yapsa da sonunda Baam'ın iyiliğine oluyor. :flaugh:

Hocam zaten çıkarmak kolay olsa ordu kurarsın. Eduan çıkardı demedim hiçbir zaman. Rak' ın tesadüf eseri baam ile karşılaşmadığını ve bunun headon a - 10 aileye yada v ile arlene vefa borcu olan birine ait olduğunu düşündüğümü söyledim. Benim sadece Rak ile ilgili bir veri insan düşüncem var ki bu da birşeylere dayanmıyor baam rak buluşması gibi. Bu biraz düşlemek tahmin etmek gibi. Ama aksi birşey görmediğim için de vazgeçmiyorum.
Tamm ben düsünmene birsey demiyorum zaten ama bizde öyle olmadığını düsünüyoruz bu kadar. Sen yeterli veri yok elinizde diyosun ama nasıl yok. Hem orda diyorki zahardı öldürebilecek gücü serbest bırakan anahtar var. Gustang'in istedigi de bu ve elde ediyor. Öyle olsa zahard oraya emanet etmez. Sistem kurulmuş, diger aile liderleri girmemesi icin büyü tarzı sey yapılmış, bi dünya terane. Ordan veri insan çıkmaması icin bi dünya dümen var ama daha kendini soyunu sopunu bilmeyen rak veri insan diyosun. Bende bu ihtimalin çok düşük olduğunu savunuyorum.

Resimdeki rak olmak zorunda degil. Direk nesilden biri ırkına benzemesi gayet dogal

Hatırlıyorsan bu görseli anlatmıştım ve istediğinde de paylaştım. Burdaki el bile rakın soyu ile alakalı olabilir. Teoriler bu gibi durumlar için tahmini senaryolardır.
Oradaki elin Rak'ın soyu ile bir alakası olsa Rachel'dan bir şey görürdük bence.
Tabii kesinlikle olamaz da diyemem.

Kısaca teorinin tutmayacağını düşünüyorum ama yine de düşünmüş olman güzel bir şey.

İyi forumlar efenim. :sapkali:

Oradaki elin Rak'ın soyu ile bir alakası olsa Rachel'dan bir şey görürdük bence.
Tabii kesinlikle olamaz da diyemem.

Kısaca teorinin tutmayacağını düşünüyorum ama yine de düşünmüş olman güzel bir şey.

İyi forumlar efenim. :sapkali:
Yama ve kardeşleride mesela kim olduklarını bilmiyorlar. Antik soydan geliyor olabilirler. Elodin in dediği gibi seylerde olabilir. Veri insan olamazda rak da yama kardeşler tarzı birsey ler yaşadı desem neresinden tutsam elimde kalıyor. Mesela o görselde el rak ın olsa Rachel tepki verirdi. Hafızasını kaybetti desem bu kadar gücsüz olmazdı. Gustang ayarladı eskilerden desem adamın kendi hakkında bilgisi yok ki davaya yardım etsin.

Yama ve kardeşleride mesela kim olduklarını bilmiyorlar. Antik soydan geliyor olabilirler. Elodin in dediği gibi seylerde olabilir. Veri insan olamazda rak da yama kardeşler tarzı birsey ler yaşadı desem neresinden tutsam elimde kalıyor. Mesela o görselde el rak ın olsa Rachel tepki verirdi. Hafızasını kaybetti desem bu kadar gücsüz olmazdı. Gustang ayarladı eskilerden desem adamın kendi hakkında bilgisi yok ki davaya yardım etsin.
Görseldeki el Rak'ın değil de onun soyu ile alakalı olabilir diyor reyiz.

Şu an bunları konuşmak da pek mantıklı değil aslında. Bilmediğimiz konular çünkü.

Yama kardeşler de öyle bir durum olabilir tabii. Olsa şaşırmayız da.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık