Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Çıkamıyor mu. Bunun ile ilgili teori gizli kat bölümünde anlatılmıştı. Yani teoride çıkabileceği. Ve Rak nasıl yerli halkın asıl soyundan gelmesine rağmen hayatta. Bir şekilde saklı kalmış. Ya kulenin terk edilmiş yerlerinde yada başka yerlerde. Benim teorim ise veri insan olması ile ilgili.
Hatırlayamadım. Hangi bölüm olduğunu söyleyebilir misin?

Yani sen diyorsun ki rak ile baam aynı teste tesadüfen girdi. bu bana daha ilginç geliyor.
Tesadüf olmayabilir yada demin dediğin gibi Gustang ayarlamış olabilir. Gustang olması daha ihtimal dahilinde ama birseyler biliyor degilde dogru insanlarla kuleyi tırmansın diye düsünmüs olabilir. Rak ın böle bir görevi olsa kesinlikle birseyler bilirdi ki kendisi ilk katta baam ı öldürmeye çalıştı. Ama kesin olan birsey varsa oda Rak'ın veri olmayacağıdır.

Kimse veri olarak çıkamaz oradan bu acık bir sekilde dile getirildi. Çıkabilmek ihtimali olsa Gustang Baam falan ugraşmaz uzun zaman önce alırdı ihtiyacı olan seyi. Kimse çıkamasın diye sistem bile kurmuşlar adamlar yani çıkma denemeleri de oldu. Buna ragmen basarılamadı ama sen niye kesin olarak bakıyorsun onu anlayamadım

Tesadüf olmayabilir yada demin dediğin gibi Gustang ayarlamış olabilir. Gustang olması daha ihtimal dahilinde ama birseyler biliyor degilde dogru insanlarla kuleyi tırmansın diye düsünmüs olabilir. Rak ın böle bir görevi olsa kesinlikle birseyler bilirdi ki kendisi ilk katta baam ı öldürmeye çalıştı. Ama kesin olan birsey varsa oda Rak'ın veri olmayacağıdır.

Kimse veri olarak çıkamaz oradan bu acık bir sekilde dile getirildi. Çıkabilmek ihtimali olsa Gustang Baam falan ugraşmaz uzun zaman önce alırdı ihtiyacı olan seyi. Kimse çıkamasın diye sistem bile kurmuşlar adamlar yani çıkma denemeleri de oldu. Buna ragmen basarılamadı ama sen niye kesin olarak bakıyorsun onu anlayamadım
Küçük bir düzeltme yapıyorum izninle.

Gustang kendisi alamazdı çünkü gizli kata sadece kurallılar girebiliyor.

Baam insanları etrafında toplayabiliyor. Bunu birçok kez gördük. Bu yeterli sanırım. Hatta bir bölümde bunun güç gibi lanse edildiği de diyalogda geçmişti.
Tamm da rak veri olsa gizli katta bulunmuş olması gerekir ama adamın tepkileri ve diyalogları hic öyle degildi. Bunu kanıtlıcak
Hic bir bilgi yok ama sen inatla diretiyosun.

Küçük bir düzeltme yapıyorum izninle.

Gustang kendisi alamazdı çünkü gizli kata sadece kurallılar girebiliyor.
Orda demek istedigin Baam Rachel vs vs beklemedi. Mesela hysung a al diyebilirdi veya başka X kişiye

V yi ve arleni tanıyor. zamanında bir çok kişiyi yanına çektiğini biliyor. Ve fug için bile baam kesin bir sonuç değilken gustang için tek atımlık şans olmasın. Ve rehberlerin de olduğu bir dönemden bahsettiğimizi ekleyelim. Yani anti teori için daha makul şeyler lütfen.
Yanlış bir düşünce bence çünkü Arlene'in çocuğu öldü. Baam'ın onlar gibi olacağını bilemez. Ayrıca Gustang madem Baam için bunları yapıyor ne demeye Rachel'a bul gel diyor? Teori için daha makul şeyler lütfen.

Rehber muhabettine de kulp bulaydın be cancazım. Ve konu ile alakasız şekilde rechal ı sokmuşsun. Ne alaka açıklasana.
Ne alaka mı. Bu adam madem Baam'ın tarafında (Rak ile Baam'ın aynı teste koyması felan hatta Baam'ın ne zaman girdiğini nasıl bildiğini söylemiyorum bile) ne diye Rachel'a şunu al diyor. Gitsin Baam'ın yanına konuşsun.

Rehber için bir kulp bulamadım çünkü demek istediğini anlamadım.

Dediğim gibi benim düşüncem bu. Bu bir teoridir. Seninkine de saygı duyarım. Aynı şekilde saygı beklemek de abes değil bence.
Yok saygı duyuyorum tabiiki sen öyle çıkmasını umut edersin lafım yok bana mantıklı gelmiyor sadece ve bunu çürüten tonla sey var o arc da. Ordan kaçmaya çalısan da sanırım ikiz kardeşlerden ölen çocuğun bedenini ele geçiren veriydi galiba orda doğmuştu öyle hatırlıyorum. Lanet veri dünyasında olmaz diye düsünmüstü

Yok saygı duyuyorum tabiiki sen öyle çıkmasını umut edersin lafım yok bana mantıklı gelmiyor sadece ve bunu çürüten tonla sey var o arc da. Ordan kaçmaya çalısan da sanırım ikiz kardeşlerden ölen çocuğun bedenini ele geçiren veriydi galiba orda doğmuştu öyle hatırlıyorum. Lanet veri dünyasında olmaz diye düsünmüstü
Lanet veri dünyasında olmaz diye düşünmedi. Çocuğun yerini almak için yalan söyledi. Zaten annesi de olayı anladıktan sonra kendini öldürüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık