Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

@GeorgeRMartin Eyw sağol, Naruto başlığının içinde 51 tane konu var. Tog içinde aynısı olabilir.
Ahaha rakamlara bakayım biraz dedim Naruto'nun da toplam yazılan mesaj sayısı ToG'la hemen hemen aynı belki dediğini destekliyor bu da bizim de daha fazla başlığa ihtiyacımız olabilir. Ama çok fazla değil, Blog Yazılarıyla, Profiller, Soru Cevap Dedikodular ayrılabilir bunun gibi.
Ayrıca Naruto genel tartışma konusu 2014 açılmış niyeyse ilk mesaj da efsane
Naruto troll bir mangadir.

İlk başta zaten ayrı bir Tog bölümü de yoktu diye o yüzden ayrı ayrı konu açmadım diye hatırlıyorum.
Açmasını açılır da bir anda bilgiye erişmek zorlaşır. Çok kişi tek tek bakmaya üşenebilir. O yüzden orası bir nevi Tog'dan mezun olma köşesi gibi.

İlk başta zaten ayrı bir Tog bölümü de yoktu diye o yüzden ayrı ayrı konu açmadım diye hatırlıyorum.
Açmasını açılır da bir anda bilgiye erişmek zorlaşır. Çok kişi tek tek bakmaya üşenebilir. O yüzden orası bir nevi Tog'dan mezun olma köşesi gibi.
Her gün 2 tane aç gitsin bir sabah bir akşam, toplu olarak dursun ama kalan konu. Aynen önceden ayrı başlık yoktu, ama oldu.
Ahaha rakamlara bakayım biraz dedim Naruto'nun da toplam yazılan mesaj sayısı ToG'la hemen hemen aynı belki dediğini destekliyor bu da bizim de daha fazla başlığa ihtiyacımız olabilir. Ama çok fazla değil, Blog Yazılarıyla, Profiller, Soru Cevap Dedikodular ayrılabilir bunun gibi.
Ayrıca Naruto genel tartışma konusu 2014 açılmış niyeyse ilk mesaj da efsane
Abartmadan belli başlı başlıklara bölünse daha güzel olur. Çevirilerinizi çaldırmayın bana. :D copy paste Yapacaksınız alt tarafı.

Her gün 2 tane aç gitsin bir sabah bir akşam, toplu olarak dursun ama kalan konu. Aynen önceden ayrı başlık yoktu, ama oldu.

Abartmadan belli başlı başlıklara bölünse daha güzel olur. Çevirilerinizi çaldırmayın bana. :D copy paste Yapacaksınız alt tarafı.
@Smoker ne der bilmiyorum ama eğer Tog bölümünün içinde ayrı bir Tog Kütüphane diye bir bölümü olsa daha derli toplu olur.
Tabi bizim eski konu da kaybolmamalı bence.
Onun yanında çevirileri çal farketmez :/
Kütüphane olursa hem ana karakterlerin çevirilerini de yapan çıkabilir tabi bu belki bize ekstradan bilgi vermez ama seriyi iyi incelemek adına önemli olabilir. Gözden kaçan şeyleri bazen wikiden öğrendiğim çok oldu.

@Smoker ne der bilmiyorum ama eğer Tog bölümünün içinde ayrı bir Tog Kütüphane diye bir bölümü olsa daha derli toplu olur.
Tabi bizim eski konu da kaybolmamalı bence.
Onun yanında çevirileri çal farketmez :/
Kütüphane olursa hem ana karakterlerin çevirilerini de yapan çıkabilir tabi bu belki bize ekstradan bilgi vermez ama seriyi iyi incelemek adına önemli olabilir. Gözden kaçan şeyleri bazen wikiden öğrendiğim çok oldu.
Kütüphane alt sekmesini açması 5 dk sürmez. Soralım yapar büyük ihtimal.

Kutsal varsa verin arkadaşlar :d

Yoksada diğer başlığın canlanması için çevirilerinde güncelde devam etmesi gerekiyorki millet gelsin tartışsın. Diğer türlü biz yine kendi aramızda okuyup tartışıcaz. Millette ağzımıza bakacak yine spoiler yememek için.

Anketin sonuçları böyle arkadaşlar ve bugün her zamanki gibi saat 5-6 arasında spoilerın gelmesini bekliyoruz. Ve her iki tarafın da iyiliğine olan kuralları hatırlatmak gerekirse
UYARI
- Tower of God spoiler paylaşım ve tartışma başlığıdır. Lütfen normal tartışmalar için Tower of God başlığını kullanalım.
- SIU bölümlerde meydana gelebilecek hataları önceden gidermek için preview yani öngösterim olarak güncelden 3 bölüm sonrasını da yayınlıyor.
- Bu bölümler normal yayına kadar bir miktar değişebiliyor ama genelde küçük şeyler.
- Sadece normal yayını takip eden arkadaşların spoiler yememesi için diğer başlıklarda bu bölümlerle ilgili konuşmak yasaktır.
- Bu bölümleri takip etmek normal yayından aldığınız zevki azaltabilir.

52. kattan başlıyor gözüküyor.

çeviri cletus
Baam : wow finally i found you. but it's lucky that i got you before getting caught.

Chick : (...An outsider? Who is he?)

Baam : Are you alright? (with smug)

Chick : Wha- Who the hell are you?

Baam : I was just passing by. Got some sort of ...a mission from my master, I guess i have to take him from now on

Chick : What!?

Baam : Would you mind if i took him?

Chick : Don't be ridiculous! Who do you think you are! He's an abandoned dog under management of our corperation.

Baam : Well i've been expecting this coming...Yo come over behind me

Kid : Duh?

Chick : (!? ...He's gone! )

------------------

Bong so : Hey intern!

Chick : Lv 4 auditor!

Bong so : What happened? Did you get him?

Chick : Well... It was almost being done... but someone just cut in out of nowhere so i lost him

Bong so : What? You lost him? Are you insane?
Bring him to me right now. You're going to be so fired if you fail to retrieve him.

Chick : I'm terribly sorry!

Bong so : Damn! As a matter of the fact lord Kenzon wanted him so bad. I'll be in trouble too if you lose him like that. You must bring him to me!
or kill him!

Chick : ( Ah... Dammit this can't be happening during my probation... But i can't help doing this for my job..)
is immunity really working right now

Baam : she won't be able to keep up with us.

Kid : Huff Huff Thank you for saving my life but who the hell are you? You're doing this just bc i'm a friend of dangdang right? You're just trying to find him with me!

Baam : Ahh...so you know about this very well

Kid : I knew it! I'll never cooperate! Dangdang also has his own right to live as he wants! So just leave us alone!

Baam : Well... Living freely is just fine....but you're not gonna be able to do that if you ever get caught. There are enemies on everywhere. You think you can make it alone?
follow me mr Lui
I never meant to hurt you, unlike them. But i need you to get help from Mr.Yama. If you help me, i can also help you guys to be free. Hmm...btw where should we head to get to the downstairs? I can't really find ma way.

Kid : ...You don't look that much trustworthy, do you?

BooM

Kid : Is that!? A trained hound!!

Baam: Do we hate to flee right away?

Kid : Is that a question!! They're all coming for us like a pack of dogs! Tho they really are! Now run!

Baam : Okay

Kid : ( This is...way too fast. He's no giving a shit even before those hounds..Who the hell is he? )

Hockney: Baam!!

Baam : !! Hockney!

Kid : Wha- Is that your teammate?

Baam : Ofc i brought my team. Mr. Hockney we're in danger

Hockney : I guess you already found him. now leaf off a cliff infront of you

Baam : Okay

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 5, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık