Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Ara ara sevmediğim sahneleri, olayları olduysada genel olarak Toriko baya sağlam bi manga benim için. 8 kral özellikle çok iyiydi. Devam etseydi bu Neo olaylarına o inanılmaz güç artışlarına falan geçmeyebilirdi. Zamana yayardı ama öyle olmasına rağmen bile baya güzeldi.

Özellikle Toriko'nun Teppei'nin yanındakileri teklemesi beni baya heyecanlandırmıştı. Seri aceleye gelmeyip biraz yedire yedire geliştirseydi başlıca serilerimden biri olurdu ama hızlı bitti.

Özellikle Toriko'nun Teppei'nin yanındakileri teklemesi beni baya heyecanlandırmıştı. Seri aceleye gelmeyip biraz yedire yedire geliştirseydi başlıca serilerimden biri olurdu ama hızlı bitti.
O halde bile gayet iyiydi seri. Her persembeyi iple çekiyorduk, bir sonraki bölüm kesinlikle öngörülemezdi ve aşırı dolu geliyordu. Peşpeşe en güçlülerin kapışmalarını seyrediyorduk. OPta boyle bir şeyi hayal edin bakalım ne oluyor, bir bölüm Mihawk Şhiryuyla kapışsın diğer bölüm Kaido BByi dövsün sonraki bölüm, Shanks LinLinin ekmeğini ellesin aralarında savaş çıksın, bu senaryo OPta 300 bölüme yayılır ve kimsede en ufak bir heyecan yaratmaz ama peşpeşe olunca adrenalin tavan yapar. Toriko böyle bir seriydi ve zirvede bitirdi bence mangaka.

Toriko güzel seri kötülemeye gerek yok. Devam etse şu seri sonunda gösterilen evrenleri görmek için bile okurum. Okumayacak kişide az bulunur.

Birde pedofiliden,komatsu üzerinden oğlancılığa oradan da cinsel bastırılmışlığa bağlamanız efsaneymiş. Kaldı ki ne kadar doğru bilmiyorum ama 2002'den bahsediyor yazan kişi. Shounen Jump gibi çocuklara yönelik bir dergide öyle duygular besleyen bir yazarı tutmazlar diye düşünüyorum doğru olsa.

Toriko evrenine, mangakanin işleyişine çamur atmayın. Sevmiyorsaniz sevmediginiz nefret ettiginiz seyleri söyleyin sadece.

bitirileceğini cok önceden biliyordu mangaka ve guc artisi bir anda boyle oldu. Ve sonu cok guzel bağladı.
Naruto ornek veriyorum benim icin cok kötü bitti.

Ama toriko halen merak uyandırıyor. Devam edecegim dese cok sevinirim.

Ama bleach ya da naruto için aynısı mi unuturum bile.

Örnek verecek olursam :)
Naruto terkedilen sevgili
Toriko terkeden sevgili :D

Toriko evrenine, mangakanin işleyişine çamur atmayın. Sevmiyorsaniz sevmediginiz nefret ettiginiz seyleri söyleyin sadece.

bitirileceğini cok önceden biliyordu mangaka ve guc artisi bir anda boyle oldu. Ve sonu cok guzel bağladı.
Naruto ornek veriyorum benim icin cok kötü bitti.

Ama toriko halen merak uyandırıyor. Devam edecegim dese cok sevinirim.

Ama bleach ya da naruto için aynısı mi unuturum bile.

Örnek verecek olursam :)
Naruto terkedilen sevgili
Toriko terkeden sevgili :D
İşleyişinde sıkıntı yok da işleyiş hızında sıkıntı var :D 300 bölümlük konuyu 50 bölüme sığdırdı.Jirou gibi bir adam 2 3 bölüme güme gitti.Üstelik hikayesini bile tam okuyamadık bu adamın.Acacia nasıl bu hale geldi,Ichiryu ile Don arasındaki muhabbet,Midora ve neredeyse hiç görmediğimiz şeytani vs. diye uzar gider bu iş.Elinden geldiğince eksik bırakmamaya çalıştı ama yine de çok eksik yer kaldı benim nazarımda.

Naruto için de bir iki bir şey yazayım bari :D

Narutonun mangakası da ayni Oda gobi karakterleri çok seviyor ve çok övüyor.Bu yüzden karakterler uç seviyede güçlere ulaşıyor ve nasıl yenileceğini tasarlayamıyor.Narutoda bunu Madara için gördük.Oysaki normal haki Hashirama tarafından kaç kere yenildi.Son halinde ise hem sharingan hem rinnegan hem de juubi falan vardı içinde.Dövüş kurgusunu ayarlayamadığı için böyle malca yenildi işte Madara.Aynısı Op içinde olacak.Sıvayacak ve biz yine bu kadar sene takip ettiğimiz ile kalacağız.

Mecbur kaldi benim nezdimde o hiza ulasmasa
hadi 10 bolume bitireceksin dedi diyelim
Sacma sapan yerde bitirse yada toparlayamasa böyle
Benim gözümde bu kadar guzel olmazdi
Eve maalesef cok eksik cok işlenmemiş yerler var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık