Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Frohzenin şeytanı komatsuya diyor ki, bir insanın şeytan etkisinde kalıp deģişmemesi için menüsünü kendisinin hazırlaması gerekir diyor. Torikonun kırmizıyı yeyince değişmemesinin nedeni menüsunü hazırlarken Kırmızının etkisinde kalmaması. Diģer yandan Acacianın Neoyu yeyince değişme nedeni de bu oluyor işte. Acacia hala Neonun etkisinde olduğu için deģişıyor
https://mangastream.com/r/toriko/393/3758/1

Neo'nun yedikleri tamamen yok olmuyor, enerji asla yok olmaz prensibine bağlamış.
O değil de şimdi Dünya'nın patlaması gerekiyormuş yeni bir full course oluşabilmesi için. Bizimkiler Dünya'yı kurtarmalıyız bu bir son olsa bile diyor oradan Aca patlatıyor ben her şeyden yedim diye. Ve bizim Mavi heyecanlanıyor. Ben buradan yeni full course ile Mavi'ye bağlanacağız ondan sonrada Beyaz'a geçeceğiz olayını çıkardım. Yani bekle bizi uzay. :hoo:

Bir de beyler yanlış anlamadıysam Aca bir yerde mavi ingredients yiyebileceğiz diyor sonunda. Neyi kastediyor orada?

Frohzenin şeytanı komatsuya diyor ki, bir insanın şeytan etkisinde kalıp deģişmemesi için menüsünü kendisinin hazırlaması gerekir diyor. Torikonun kırmizıyı yeyince değişmemesinin nedeni menüsunü hazırlarken Kırmızının etkisinde kalmaması. Diģer yandan Acacianın Neoyu yeyince değişme nedeni de bu oluyor işte. Acacia hala Neonun etkisinde olduğu için deģişıyor
Tamamdır parçalar yerine oturuyor şimdi

Bir de beyler yanlış anlamadıysam Aca bir yerde mavi ingredients yiyebileceğiz diyor sonunda. Neyi kastediyor orada?
Sanırım dünyadaki bütün malzemeler kırmızı türdeki iştahlar için uygundu, artık mavi türüne uygun malzemeler piyasaya çıkacak diye anlıyorum ama emin değilim.

İçiryunun ruhlar dünyasinda gördükleri Neonun midesinin içiydi aslında. Tee Moonla karşılaştıģında buna atıf yapmıştı zira mangaka. Tek sonsuza aćılan mide seninki deģil gibisinden konuşuyordu. Velhasil orjini Mavi Evrenden olan Neonun yediğı birçok şey kirmizi evrende bulunmuyor. O yüzden Neo kusunca ortaya mavi evrendeki malzemeler de gelmis oldu işte. Bizim Mavi Şeytan heyecanlandı haliyle. :D

İçiryunun ruhlar dünyasinda gördükleri Neonun midesinin içiydi aslında. Tee Moonla karşılaştıģında buna atıf yapmıştı zira mangaka. Tek sonsuza aćılan mide seninki deģil gibisinden konuşuyordu. Velhasil orjini Mavi Evrenden olan Neonun yediğı birçok şey kirmizi evrende bulunmuyor. O yüzden Neo kusunca ortaya mavi evrendeki malzemeler de gelmis oldu işte. Bizim Mavi Şeytan heyecanlandı haliyle. :D
Hmm, anladım. Ama Mavi Evren'in hepsini yememiştir sanırım. Mesela Beyaz hala tepki bile vermedi hala. Mavi de olmasa bile Beyaz'da kesin ayrılırız Dünya'dan. Ama bana kalırsa Mavi'de bile topuklayacağız buralardan. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık