Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

sizede 8 kralın seviyesi birden aşıldı da ayağa düştüler gibi gelmiyor mu? Şu Neo sahneye girdi gireli adım adım soğuyorum sanki seriden. Ve ya hafta hafta beklemekten kralların gücünün tadını tam çıkaramadım da çabuk harcandılar gibi geliyor

sizede 8 kralın seviyesi birden aşıldı da ayağa düştüler gibi gelmiyor mu? Şu Neo sahneye girdi gireli adım adım soğuyorum sanki seriden. Ve ya hafta hafta beklemekten kralların gücünün tadını tam çıkaramadım da çabuk harcandılar gibi geliyor
6.000 lvl VS 8.000 - 10.000 ne bekliyordun ki ? ben hatta Krallar gerçek güçlerini gösterir diye bekliyordum oda yalan çıktı :fool:

Başından beri Kralları ben uç nokta olarak görmüyorum o yüzden ben pek şaşırmadım. Ama @Reiper'ın şok geçirmesi lazım.:D

Krallar Neo & Acacia ile top gibi oynuyorlardı ama Acacianin zekası Neonun ise evrimi çok korkutucu. 2 kere evrim geçirdi dövüşte Neo. Haliyle aştılar Kralları. Bence Krallara yeteri kadar gösteri yaptırdı mangaka.

Bir de şu var neo god ile çıkıyor ise toriko nun beyaz da çıkar.Ha beden dayanır mı muamma ama neo çıkıp evrim geçirip gücünü 5 ye katlıyorsa bu şeytan niye yapmasın.Tabi midora nın şeytan da var o da beyaz gibi görünüyor.Tabi bunlar god dan geriye bir şey kaldıysa olur yoksa tırt.

Yılan kralı top gibi patlatacak şimdi Neo. Kralların böyle çapulcu gibi gitmesi bir bana mı koyuyor? Evrim filan dinlemem ben. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık