Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (Oyun)

Ya birde belki şimdi size biraz saçma gelecek ama geralt’ı oynarken sanki rayleigh’yi oynuyormuş gibi hisseden sadece ben miyim ? :D

Geralt Ray'den daha önce piyasaya çıkmış bir karakter. Oda yine çalmış.:oops:

http://oyungezer.com.tr/makaleler/41225-the-witcher-serisinin-dunden-bugune-hikayesi

Sadece bu sayfayı okuman bile baya yardımcı olur hikayeyi anlamana, ilk iki oyunu özetlemişler. Oyun hakkında merak ettiğin her şeyi sorabilirsin seve seve yardımcı olurum.
Aynısının Dark Souls versiyonu da vardı. Keşke OGZ bu formatta içerikler çıkarmaya devam etseydi, çok yararlı bilgiler var içinde.

Yok yok dövüş mekanığı zaten en kolayı bence :) ama itemler falan baya kafa karıştırıcı. İnsan başta hangisini satacağını veya hangisinin çok önemli olduğunu bilemiyor.
Bu mesajı yeni gördüm, sağdan soldan topladığın kılıç ve zırhları kullanmak yerine Witcher Okulu setlerinden birini gözüne kestirip onun parçalarını toplamanı şiddetle tavsiye ederim. Hem görünüş hem de güç bakımından en sağlıklısı.

Forumda bu oyunu benim kadar çok oynamış var mıdır acaba. Her şeyini öğrendim oyunun. En çıkılmayacak binalara tırmanıp sandık boşaltıyorduk. Kitaplarını da okudum. xD

Bu mesajı yeni gördüm, sağdan soldan topladığın kılıç ve zırhları kullanmak yerine Witcher Okulu setlerinden birini gözüne kestirip onun parçalarını toplamanı şiddetle tavsiye ederim. Hem görünüş hem de güç bakımından en sağlıklısı.
Tamamdır reis :good:

Bir de bir sorum olacaktı.
Ciri tam olarak ne zaman kayboldu ?

Sen oynuyor musun onu? :D

Ben oyunun içinde 450 falan yapmıştım.
Bütün seti toplamıştım vaktinde, rakibim de 400 küsur yapmıştı, yapıştırdım zayıflatma kartlarını yok oldu adam. Tabi karşıdakinin desteğine aşina olmak da çok önemli, aynı kişiye bir iki kez yenildikten sonra adamın her hamlesini tahmin edebiliyorsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık